| GAvrOChe a întrebat:

Imi place de un baiat si as vrea sa stiu ce simte pentru mine, dar nu stiu cum sa aflu. Parca as vrea sa-i spun ca il plac, dar n-am curaj. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Dan a răspuns:

Mergi cu el la cofetarie si vb cu el, apoi mergeti prin parc si vezi tu ce simte el pentru tine.Noroc! happy

5 răspunsuri:
| bOse a răspuns:

Fii atenta, daca nu actionezi tu poate sa actioneze alta fata si tu o sa ramai cu gandul mult si bine la el. Gandeste-te bine si actioneaza, mai ales ca ii spui pe mess si nu in fata.

| flory_9483 a răspuns:

Suna-l sau vorbeste cu el pe mess, si spune-i, nu e nimic greu.De unde sti tu ca e greu, daca nu ai trecut prin asta, incearca si ai sa vezi ca nu va fi.PWP

| MihaiPloiesti a răspuns:

Incerca sa comunici cat mai mult cu el, iar dupa aceea o sa-ti fie mai usor sa va impratashiti sentimentele. Comunicarea este totul

| YellowGuy a răspuns:

M-am saturat de intrebari din astea. trebuie sa ai curaj dc nu ai? Ce asa de greu:Te plac! E greu

| YellowGuy a răspuns:

Pun pariu ca nai mai mult de 13 ani.Si eu cand eram mai mic si auzeam ca lui x ii place de y incepeam sa rad dar pe masura ce am crescut, m-am maturizat si am inteles ca iubirea e un sentiment normal, nu ai dc sa iti fie rusine.