| cocomero a întrebat:

Imi place de un baiat si stiu ca si eu ii plac dar nu face nimic, dc oare? sad

Răspuns Câştigător
| anabelisa a răspuns:

Buna! Din punctul meu de vedere cred ca e un baiat care nu vrea o relatie cu tine. Poate ca te place, dar prefera sa fiti doar prieteni.Un baiat oricat de timid ar fi, daca este indragostit cu adevarat de o fata, va face tot posibilul sa o cucereasca.Este parerea mea, poti sa crezi ce vrei.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor sa ma bata cine vrea laughing dar nu mai pot, am zis sa ma linistesc dar nu ai cum mai oameni buni laughing cand vezi asa intrebari, te rog sa nu te superi pe mine, incerc sa fiu cat se poate de serios, da dovada de curaj si intreaba-l despre unirea principatelor romane

| ci0c0lata a răspuns:

Poate e timid thinking incearca sa vorbesti cu el despre asta si dai un impuls
sau daca ai tupeu si nu esti pe moda veche 'baietii trebiue sa invite fetele' invita-l tu in oras, la tine sa vedeti un film thinking
sau intreaba-l legat de scoala la ceva la care se pricepe