| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un băiat.Stiu că si el mă placea.Acum nu stiu dacă mă mai place, dar când ne intalnim random se uită la mine.De multe ori imi vine să il opresc din mers si să ii zic daca mă iubeste sau să îl sărut.Parintii mei zic că nu pot să am iubit decât in facultate.Că acum toti baietii caută să folosească fetele.In pana mea nu sunt toti la fel.Ps am 16 ani.Am neamuri si prieteni care se cunosc tot din liceu si relatia lor e si pana astazi s-au si casatorit unii.Ce sfat imi dati?

15 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai intreba ceva, probabil ai primi răspunsuri

| Ioana1312321 a răspuns (pentru sierra1):

Vreoiam un sfat.Dar ce pot să iti fac dacă nu te prinzi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Așa,și tu la ȘAISPREZECE ANI nu umbli după băieți?

| Ioana1312321 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place doar de unul, dar nu umblu dupa el.

| anonim_4396 explică (pentru Ioana1312321):

Și de ce nu umbli după el dacă-ți place?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adică vreau să spun că persoanele astea gen:
Trebuie să faci sex după 18 ani
Dacă faci sex la 15 ani ești curvă
Sexul e destrăbălare
Nu fac oral că am anumite principii
Nu m-am masturbat nicio dată
toate persoanele aste trebuie încet încet excluse din societate dacă nu avem probleme cerebrale.
La 16 ani e exact momentul de băieți, relații și sex.
Lasă-i pe părinții tăi în ale lor și trăiește-ți viața, nu te mai supune părinților că nu-i ok.
Eu nu mai suport să știu că în țara mea există atâția handicapați care fac dintr-un pișat de relație și de sex un taboo din ăla galactic cu niște idei ieșite din ceva gaură din aia magică de unde ies golemi, zâne, vârcolaci drecu.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

SnoopDoggg a răspuns: "La 16 ani e exact momentul de băieți, relații și sex. Lasă-i pe părinții tăi în ale lor și trăiește-ți viața..."

rili, asta e viziunea ta? Nu extrapola eșecurile tale in viața altora

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Relațiile și sexul la 16 ani sunt eșecuri?
Rili?
Câți ani ai? Să știu și eu cu cine vorbesc.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar nu-s nici mari realizari.

| anonim_4396 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Ce realizări mă? S-au redeschis balamucurile asta-i unica explicație...

| Ioana1312321 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am 16 ani.

| anonim_4396 explică (pentru Ioana1312321):

Și?

| Ioana1312321 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce ce?

| anonim_4396 explică (pentru Ioana1312321):

Și dacă ai 16 ani ce?

| Ioana1312321 a răspuns:

Ce pot să fac?