| flor31 a întrebat:

Imi place enorm de un baiat si nu stiu cum sa ma bag in seama, facebook nu are, nu am id-ul lui, am doar numarul de telefon, acestui baiat i-a placut de mine, dar acum nu stiu.

2 răspunsuri:
| SalutBunaLarevedere a răspuns:

Pai daca esti timida trimite-i un mesaj gen "Ce numar mi-ai da"sau ceva de genul, apoi mai vorbeste cu el.Intreaba-l ce face pentru inceput si daca poti propune-i sa iese in seara asta sa eu stiu, candva cu prietenii tai si cu tine.M-as bucura sa aud ca te-am ajutathappy puppy dog eyes

| WhisperSsS a răspuns:

Deci. Da`i de inteles ca iti cam atrage atentia. Stai pe langa el. Sau suna`l sa-l intrebi orice, orice. Fa rost de id-ul lui.
Dar zic sa nu exagerezi ca poate faci o impresie gresita.
Nu prea stiu ce sfat ar trebui sa iti dau pentru ca nici eu nu sunt instare sa vorbesc cu baieti pe care ii plac. Ma pierd cand sunt in preajma lor. sad

Oricum sper sa te descurci! Ai grija ce faci!