| Seby88 a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata din clasa de aproape 2 ani.I-am spus pe messenger ca o plac si ca am sentimente pentru ea dar ea mi-a spus ca ii pare rau ca nu are aceleasi sentimente pentru mine, desi da multe semne ca ma place.De obicei in autobuz se pune langa mine desi sunt multe locuri goale. Odata la scoala o prietena de a ei a impins-o pe ea catre mine si am prins-o in brate.Deobicei ma cam uit la ea in timpul orelor. Odata si-a dat seama ca ma uit la ea se uita si ea la mine, a ras si ea si alte colege spunand "ce mare e dragostea asta".S-ar putea chiar sa ma placa si sa ascunda asta chiar daca mi-a spus ca nu are sentimente pentru mine?

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Buna! Da, așa s-ar părea că te place și ea și este posibil să îi fie frică de o relație și nu știe ce să facă. Momentan se pare că îi place stadiul acesta de teasing. În timp vei afla dacă dorește sau nu să fiți împreună.

1 răspuns:
| Crackman a răspuns:

Nu, se joaca cu tine... Pentru ca tu ii permiti prin comportamentul asta