| adelina_2688 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat dar el nu ma baga in seama am fost odata intr-o excursie ne-am jucat adevar si provocare si cred ca va dati seama de ce s-a intamplat ne-am pupat pe obraz pe buze dar el nu ma baga in seama nici macar nu vorbeste cu mine ce sa fac sa ma observe?

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Pai cred ca tu te-ai indragostit de la acel sarut, sau poate il iubeai dinainte.Pentru el poate ca totul a insemnat un mic joc, nimic mai mult si inca nu aveti o relatie de prietenie legata.Incearca sa ii castigi increderea p[entru inceput,sa ii dai de inteles prin gesturi ca il placi(dar totusi sa il faci confuz putin si un pic de indiferenta sa ii arati ca esti greu de castigat-noi baietii, admiram asta big grin, insa nu insista pentru ca vei strica orice relatie dintre voi.) Apoi il intrebi ce parere are despre tine.simplu. si in funcite de ce zice.actionezi... putem iesi impreuna la un suc?happy

3 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Cati anisori ai?

| gestfacoff a răspuns:

Hmm.
vorbeste cu el. pe mess caci e mai usor! incearca la inceput macar o saptamana sa vorbesti zilnic, iar dupa cateva zile, 2-3 sa nu-l bagi in seama!
si poate o sa functioneze eu sincer asa fac!
Eu sincer asa fac si imi iese :X!

| Florin_6126 a răspuns:

Pai vorbelește cu el ca poate poate...