| PussicatDolls a întrebat:

Imi place foarte mult sa cant muzica, canto. love struck
Mi se pare si dificila dar si frumoasa. happy
Am vocea intai, insa, as vrea sa ma "specializez" in acest tip de muzica. Ce credeti, este o alegere buna? Trebuie sa fi perfect ca sa canti canto sau e suficient sa stii cateva notiuni mai importante? Cine imi poate spune mai multe despre acest tip de muzica? happy
App, la Palatul Copiilor din Tg Jiu stie cineva daca este vreo profesoara sau vreun profesor priceput pentru canto?
Ms mult pentru detalii...Va pup love struck Si ofer fundita love struck

si scuze categoria

2 răspunsuri:
| PussicatDolls explică:

E intrebarea mea si o pun oriunde vreau :p

| francesca89 a răspuns:

Stii ce cred eu? ar trebui sa-ti muti intrebarea tampita de aici.ai vreo trei variante unde ai putea s'o pui...dar in niciun caz aici