| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de colegul meu de banca, si de curand am aflat de la prietenl lui ca si el ma place, ca ar fi spus chiar el asta doar ca...sad nu face nimic si in plus. urmeaza o perioada in care sa ne vedem 24 din 24 el cred ca stie ca il plac. ce pot face?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea ce poti face e sa stai mereu apropiata si sa fi mereu de acord cu el sa il privesti altfel ca pe cel mai bun iubit.ba chiar sa ii spui ca il simpatizezi si ca iti place foarte mult felul lui de a fi caracteru lui.sa fi mereu apropiata de el

| Sinn a răspuns:

Pai arata-i tu ca il placi