| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de o fata si vreau sa fac gesturi ca ea sa afle ca o plac, nu vreau sa ma duc la ea sa ii spun ca o plac,, va rog ajutati-ma, dau funda!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa faci cate gesturi rei tu, va pricepe ca o placi, dar o va umple de frustrare ca nu-i spui nimic. In final, se va convinge ca esti un fraier care nu o vrei si probabil va accepta invitatia altui baiat, care nu se sfiieste sa-i vorbeasca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu vrei sa fii matur?

| GouDidodino a răspuns:

Păi Nu ți-am spus ma ce sa faci mai devreme la întrebarea precedentă? Acum ai venit cu intrebarea asta ca fiind ideea ta