| anonim_4396 a întrebat:

Imi place mult de tipul asta, ma face sa rad si e amuzant, e foarte inteligent si are o voce frumoasa doar ca e din America si am vorbit pe net prima data a fost prea rusinos sa trimita poza. Azi a trimis si e..negru 0_0 Dar mie tot imi place de personalitatea lui...crying( Faza e ca voi stiti cum sunt familile din Romania cand aud despre asa ceva (P:S Daca ma mai insulta careva fara motiv jur ca dau email la TPU si raportez, eu doar cer sfaturi de la lume si nu jignesc pe nimeni)

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu iti da bani sa mergi acolo, viza drept de munca sedere... poti sa razi cu el online pana te saturi

| bustamante a răspuns:

Încearcă să vezi dacă îți convine mărimea... Fa ceva sex prin transfer de Mega apoi după ceva timp dai viză să îl poți face cunoscut ție și părinților tăi. El te bombardează tu ramai gravida, el pleacă și tu descoperi că nu este așa cum ai crezut și să trebuie sa muncești de mică sa întreții și un copil fara tată. Când te trezești la realizarea realității afli că viața este grea și ai o grămadă de responsabilități ce nu ai nevoie. Există o vorbă veche, români cu români și restul cu treburile lor.

| mgtow a răspuns (pentru bustamante):

Prostituatele evita negroteii din cauza marimii ))

| bustamante a răspuns:

Depinde din ce punct de vedere privesti! Daca iti place sexul si vrei doar sa probezi un Negru, poti face asta. Nu te gandii ca o sa fi vazuta ok tot restul vietii alaturi de un individ pe care l-ai cunoscut pe internet. Plus ca niciodata nu o sa mai ai linia de sange,, romana", O sa fi privita ca o pasare exotica ca ii place sexul. In plus daca totul merge extraordinar de perfect si ajungeti sa va promiteti Cerul si Pamantul, o sa trebuiasca sa mergi in SUA. Acolo este un cosmar financiar! Parerea mea este sa te multumesti cu cineva de teapa ta, sau sa astepti pana cand gasesti persoana potrivita! Nu iti spun cu rautate. Dar asa este decat exista Lumea si Pamantul. Apreciez ca ai placeri de genul, sunt bune doar pentru curiozitate, nimic mai mult. Daca chiar crezi ca nu are parti negative, ai rabdare sa il cunosti mai bine. Una este pe internet unde curg laptele si mierea, altceva este sa stai cu cineva zile in aceeasi camera. Totul se schimba o data cu timpul, dar eticheta pusa de lumea din jurul tau v-a ramane aceeasi toata viata. Acum ia si tu exemplu de la surorile romance mai mari, vezi ce poti lua de pe el. Oricum el este crescut de obicei ca si cum i se cuvine totul.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună, unde l ai cunoscut? Ce diferenta de varsta este intre voi? A fost casatorit vreodata? Are copii? Ai zis ca ai vorbit pe net cu el, pe Faceboock?

| Crackman a răspuns:

Iti vezi de viata acasă liniștită

Răspuns utilizator avertizat
| CassiusAlexander a răspuns:

Este doar un prieten online, de aici și până la probleme cu familia e cale lungă. Eu zic să vorbești cu el in online in continuare până îți găsești pe cineva în realitate sau până se plictisește de tine. Ce treabă are a face familia ta cu un simplu prieten online? Realizezi că sunt șanse extrem de mici să formați o relație adevărată, nu? Adică hai să zicem să vă vedeți unul pe altul puteți la un moment dat, dar ca să formați o relație trebuie sa locuiti impreuna sau măcar pe aproape, pentru inceput. Iar asta e deja basm in momentul de față. Deci nu te ingrijora de familie, nu au ei treaba și nu ar avea sens sa le spui despre asta. Abia l-ai văzut o singura data, deci nici nu ati vorbit prea mult. Vorbiti in online ca pana acum si asta e.

Răspuns utilizator avertizat