| croissant a întrebat:

Imi place mult de un baiat dar observ ca este rece cu mine, nu imi mai scrie ca inainte... Sa renunt sa ii mai scriu?

Răspuns Câştigător
| Larysa690 a răspuns:

Ar trebui sa lasi sa te caute el ceva timp si daca nu iti scrie inseamna ca nu prea e interesat de tine.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dumnezeu a inteles femeia oare? daca va bagam in seama nu e bine, daca nu va bagam iar nu e bine, vorba cuiva, femeia nu trebuia inteleasa si iubita

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îl bâzâi până nu mai poți.

| Andreeush a răspuns:

Nu îi mai scrie un timp, lasă-l pe el să te caute.

| GouDidodino a răspuns:

Da renunță si daca lui ii pasa de tine, te va cauta

| gogu220 a răspuns:

Acum depinde şi ce vrei de la viaţă.
Dacă şi ţie îţi place de el, eu zic nu lăsa la voia întâmplării. Poate este mai timid, poate nu are încredere în forţele lui, poate l-a "ameţit " alta care ştie ce vrea.
Dacă îţi doreşti cu adevărat relaţia cu el, treci pest tot şi toate.

| Lorennn a răspuns:

Normal! Mai sunt pesti in balta.

| Adrian7art a răspuns:

Acordă-i si tu la fel de puțină atenție sau deloc și ai să-ți da-i seama singură.