| DracusorImpielitat a întrebat:

Imi place mult de un baiat foarte dragut, cum sa il cuceresc? :-)

6 răspunsuri:
| bustamante a răspuns:

Faci sex! Simplu te duci in fata lui goala si e gata l-ai cucerit!
De unde iti ies intrebarile acestea cum nu stii sa cuceresti un baiat esti fata! Doar atat de duce mintea?!

Deci poti foarte simplu sa il intrebi daca te place, nu ai nimic de pierdut eventul de castigat! Restul vine de la sine! Intreaba-l si ai sa vezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui ce simti si iti petreci timpul cu el mai mult si neaparat ca sa-l poti cuceri imbracate mai sic!

| DracusorImpielitat explică (pentru anonim_4396):

Deja ma imbrac fff sic la scoala.

| onitza17 a răspuns:

Cred ca intai trebuie sa te convingi daca si el te-ar putea place macar putin pentru inceput si apoi sa vezi ce mai faci.este posibil sa nu merite si sa te straduiesti degeaba.mai pierzi si timpul.dar pentru o fata cel mai bine e sa se faca dorita, sa nu faca ea primul pas pentru ca dupa un timp ar putea fi luata de proasta.

| babygirlƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ a răspuns:

Cel mai important fi Tu, fi naturala, vesala si jucausa.nu se merita sa te dai peste cap sa cuceresti pe cineva care mai devreme sau mai tarziu va observa adevarata persoana de langa el. daca te place si el te place pentru ceea ce esti tu, fara sa pari altcineva.bafta :p

| tcl a răspuns:

Deci mai intai eu cred ca nu ar trebui sa faci nimic daca te place se baga el in seama cu tine daca nu, nu cred ca are nici un rostwinking