| rWamo a întrebat:

Îmi place sa mănânc de la,, Mec". Cartofii sunt excelenți.Cineva a mâncat în fiecare zi de la Mec timp de 3 saptamani și a născut un copil galben-auriu. Puteti avea toată încrederea.Ce părere aveți?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vezi unde duce mancarea nesanatoasa la sarcini nedorite

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru rWamo):

Jesus asta e chiar trist mai ales de la fast food, sa consume cartofi fierti

| Violleta2022 a răspuns:

Banuiesc ca ai nascut un peste galben-auriu, ca doar aia ies din capul unora ca tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e scârbă.
Înțeleg că-ți bati joc de.propriul corp, nu are nimeni o problema cu asta, dar când îți bati joc de un suflet nevinovat deja e o problema.