| dulcecorason a întrebat:

Imi place un baiat cum il cuceresc?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Încearcă cu un 10 la mate luat de tine!
Iar în rest, fii Tu, spontană şi naturală, ca, dacă va fi să fie, să fie cucerit de Tine, nu de cea care vei părea că eşti.
Baftă!

3 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

De ce nu vorbesti cu el? Lasa-l sa te cunoasca si vada ce fel de persoana esti.

| WooLove a răspuns:

Cand vad asemenea intrebari ma ia Banganeala... surioasa de ce nu ii zici verde-n fata si gata. BA baiatul imi place de tine ce zici incercam... daca nua m vazut mesajul asta de N Ori pe acest site chiar nu va duce capu la o vrajeala pentru inceput.

Răspuns utilizator avertizat