| andreiutzata a întrebat:

Imi place un baiat de la mine din scoala.Mama lui e politician nu stiu ce sa fac il iubesc mult, dar e foarte pretentios pentru ca poate sa aiba orice iubita își doreste nu stiu ce sa fac! Mentionez ca ne cunoastem de 10 ani si mama lui ma stie pentru ca atunci ne jucam in fata blocului, dar fiind incapatanata n-am mai vrut sa-l bag in seama si mama lui s-a suparat pe mine... a trecut timpul si el m-a uitat nu stie decat ca sunt din scoala ...nu stiu ce sa fac cum sa-l abordez fiind un copil de bani gata e greu de abordat! Poate voi ma puteti ajuta! Celui mai bun raspuns i

Răspuns Câştigător
| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Banu vorbeste laughing

5 răspunsuri:
| Lorena_9308 a răspuns:

Sa sti ca pentru ca e de bani gata nu inseamna ca nu poti vorbi sincer si direct cu el, e si el om si chiar daca e pretentios, daca te duci si vorbesti cu el nu o sa te dea la o parte, stai linistita. du-te si vorbeste cu el, aminteste-i de vremea cand erati copii, cand va jucati in fata blocului, cu siguranta nu a uitat nici el acele lucruri. imprieteneste-te cu el, fa-l sa rada, arata-i ca desi nu ati vorbit pana acum tu nu ai uitat de el. apoi cand veti fi prieteni poti sa te gandesti si la dragostea pe care i-o porti si cine stie, poate iese ceva Incerca, nu ai nimic de pierdut! succes

| Printzess a răspuns:

Buna:*
du-te la el cand il vezi singur, i-al deoparte sa vorbesti cu el si spune-i daca are ceva cu tine si daca a uitat asa repede o prietenie de 10ani
acelasi lucru poti sa i-l spui si pe mess:* sau la telefonthinking se poate sa ai nr luibig grin... sper ca te-am ajutat:* eu asa as facelove struck

| Oana14_6751 a răspuns:

Buna ar trebui sa vorbesti cu el sa-i spui cea ce simti poate si el are aceleasi sentimente si in fond tu nai nimic de pierdut dar ai grija nu-i spune direc in fata cal plaki, dai de inteles asta
bafta:*

| MinionDodo a răspuns:

Cand e singur mergi la el si spune-i ce simti.
Eu asa am facut si acum am un iubit

| camelutsa a răspuns:

Intereseaza-te de ceea cei plk lui si poate asa avand aceleasi idealuri va puteti imprietenii si de la prietenie la dragoste nu este deact un paswinking:X:Xsucces!