| RedNightmare a întrebat:

Îmi plăcea foarte mult de o fata,de fapt,și acum o iubesc, chestia e că la moment e împreună cu un băiat mai mare cu 5 ani,el e tare nice dar sunt sigur ca e interesat numai in sex si o va lăsa dupa ce se va sătura de ea, credeti ca ar trebui atunci sa ii spun ce simt? nu sunt la fel de interesant ca acest baiat,el e foarte experimentat in relatii,și e foarte cool,par lung,barbă,cântă dumnezeiește la chitară, nu ma pot cumpara cu el, ma tem ca acea fată o să se sature repede de mine, să incerc sau nu are rost?

Răspuns Apreciat de Editori
| Catalin77945 a răspuns:

Treci peste, nu te baga in relatiile altora si cauta-ti o tipa noua, pana la urma stii tu cand se vor desparti sau ceva? Ai putea sa -i spui ce simti ca sa nu te mai simti nasol dar ea nu va da mare importanta si tot cu acel baiat va ramane

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Daca ti-a placut de ea de ce nu esti tu cu ea?
Ce ai asteptat pana acum?
De unde sti ca relatia lor nu o sa dureze?
Parerea mea daca pana acum nu ai facut nici o miscare ai putea sa cauti o alta sau sa o intrebi si pe ea ce simte pentru tine.

| RAY a răspuns:

Dacă castigi la loto o sa iubeasca toti bani apoi alt fraier

| Crackman a răspuns:

Ba ce sa zic, vorbeste pana la urma o sa ramai cu gandul toata viata, oare daca ii spuneam ce iesea

| alexalx1234 a răspuns:

Nu incerca. Oricum e o usuratica si mai mult ca sigur il va lasa si pe ala dupa ce il rade de bani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E Isus? Asa imi pare din descriere.
Dacă e el n-ai nicio sansa, n-o sa-l lase niciodată.

| daisukioneechan a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor) mi-ai facut seara mai buna cu raspunsul ăsta