| Hohenheim a întrebat:

Imi poate explica cineva conceptul de multipersonalitate? Multumesc anticipat.
Unica categorie unde as fi primit un raspuns.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hai sincer, pentru ce îți trebuie?
http://cpa85.blogspot.com/......le-de.html
Să respecți și politica site-ului, nu se fac teme!
http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| Hohenheim explică (pentru Legiuitoarea):

Cred ca am multipersonalitati, sau vreau sa cred ca am, infine.
Ar fi frumos daca in scoala s-ar da teme de genul. big grin
Oricum, mersi pentru raspuns si da, am sa fac tot posibilul sa respect politica site-ului.

| Reek54 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Il aprob pe el si spun si eu ca ar fi bine ca in scoala sa se de-a teme de genul si chestii realistice, nu numai ce vor ei sa ne "bage pe gat", ar fi fost frumos. sa putem propune ce vrem sa facem, ce ne place, dar. nu se poate, poate cand voi deveni eu presedinte o sa schimb acest lucru, si cred ca in scurt timp. deoarece am vreo 2 cutii de pile care sa ma propulseze.

| Hohenheim explică (pentru Reek54):

Da, ar fi frumos, oricum iti urez mult noroc, chiar daca nu prea ai nevoie de asa ceva cand ai "pile".winking

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Comentarii nefondate!
Pa, pa.

| Hohenheim explică (pentru Legiuitoarea):

La ce anume te referi? happy