| HXNER a întrebat:

Imi pot lasa iubita gravida datorita scurgerilor ce apar in timpul actului sexual? Sau doar daca ejaculez?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ramane si daca ii dai o cafea.
Normal ca atunci cand ejaculezi, copile nou-nascut.
E greu sa afli cu Google?
Si unii spun ca inainte lumea era proastă.
Stiau cati copii sa faca fara internet.

| HXNER explică (pentru darrio2007):

Cam frustrat de fel sunteti, nu va ajung banii de azi pe maine? Vad ca sunteti foarte deranjat de intrebarea mea, atunci puteti trece peste nu sa va frustrati aici.
Treceti pe la Bucuresti sa va dau un pachetel poate va reveniti.

| darrio2007 a răspuns (pentru HXNER):

Dupa ce ca habar n-ai cu ce se mananca sexul, dragostea sau cum vrei sa-i spui, tot tu esti cu clanța mare!
E greu cu generatia asta. Nici sa ***.ti nu stiti.

| Emilian65 a răspuns:

Daca este in perioada fertila, o poti lasa gravida in ambele cazuri.

| Floridori a răspuns:

Lichidul preejaculator poate contine spermatozoizi numai daca ai ejaculat cu maxim 4 ore inainte si nu ai urinat intre timp.

Sarcina se poate forma strict in conditiile in care fata/femeia este in perioada fertila a ciclului menstrual si sperma ajunge in interiorul vaginului intentionat sau accidental.

Numai bine!

| dinaprilie a răspuns:

Sansele ca doar niste scurgeri sa aduca o sarcina sunt mici. Grosul se afla in ejaculare.

Răspuns utilizator avertizat