| FanOfPostMalone a întrebat:

Îmi povestiți și mie cum a fost primul vostru sarut? Și un"tutorial" pentru french kiss și un sarut normal șoarece voi avea primul sarut zilele astea și îmi e frica. Multumesc????

Răspuns Câştigător
| Iulia895577 a răspuns:

Pai primul meu sărut a fost francuzesc și gen a fost super ca na și a băgat limba la mine în gura și m-a aruncat în pat și na a fost super, pai gen nu stiu sa ți zic tutorial dar Îți zic ceva despre el, deci începeți sa va saruta și na sau tu sau el își baga limba la celălalt în gura și cam atât și nu ți fie frica, fii tu insați

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista tutoriale pentru sarut, ala il ilveti si-l practici un iubitul, la momentul cand se infiripa ceva intre voi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești cu capu'... Totul se învață. Pe principiul ăsta prima oară e normal să nu știi. Deci problema unde-i? Cum adică ți-e frică? Păi dacă ți-e frică de faptul că "nu știi" atunci ai greșit persoana. Dacă ai emoții atunci e cu totul altceva... atunci zii merci, că nu te mai întâlnești cu "prima oară". Hai pa și spor la limbi în gât.

| Marian9978 a răspuns:

Pai înainte de primul meu sărut si eu aveam nedumeriri.Dar să ştii ca totul vine de la sine, nu ti mai bate capul degeaba.