| DoggoYTB a întrebat:

Imi puteti povesti de primul vostru sarut? La cel mai frumos

Răspuns Câştigător
| Dianax124 a răspuns:

Era la spital internat. M-am dus sa-l văd. Ne-am întâlnit în curtea spitalului, ne-am pus pe o bordura. Ii aratam un album cu poze iar când am văzut că de juca cu bricheta i-am luat-o. După m-a întrebat "Ce vrei sa fac că sa mi-o dai?". Eu i-am zis "Nu stiu!". Mi-am întors capul în partea opusă lui ( spre stânga) și când mi-am întors capul spre el pur și simplu buzele noastre erau în contact. M-am înmuiat și i-am dat bricheta. ❤

| DoggoYTB explică (pentru Dianax124):

Frumoasa poveste ai funda

| Pootiș a răspuns (pentru Dianax124):

Ce cringe

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Era vara si ne-am vazut langa o padure, si m-a sarutat, a fost foarte cool, prima oara am vorbit prin sms, ma sa stii ca chiar a fost super wow, nu ma asteptam sa fie asa