| karinacora97 a întrebat:

Imi puteti raspunde la o singura intrebare : Daca sunt cu un baiat si el nu vrea sa afle lumea ca sunt cu el ce inseamna? poate sa i fie rusine cu mine sau alceva daca imi raspundeti dati se ex pls

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, orice e posibil, dar e cam ciudat comportamentul lui daca e cu tine sa nu doreasca sa afle lumea de relatia voastra.NU poti acuza pana nu sti cum sta treaba, ar trebui sa existe o discutie serioasa sa vezi ce e cu el, din pacate se poate sa ii fie rusine dar nu prea cred asta... poate ca inca nu crede ca e momentul sa se afiseze cu tine in lume, desi nu vad de ce ar face asta, sau in cel mai rau caz are pe alta si nu vrea sa se aflesad, sper sa nu fie asa. Cel mai bine e sa vb cu el, sa afli cum sta treaba, nu sa iti faci ganduri aiurea si tot felul de ideei, comunicarea e foarte importanta.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate se folosește de tine sau are pe altcineva și tu ești schimbul 2. Nasol.
Discută cu el deschis și așa vei afla marele adevăr.
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sigur nu e de binewinking
Ar trebui sa stii de asta!

identitate
| identitate a răspuns:

Ar trebui sa scrii mai multe detalii incepand cu varsta ta si a lui. Daca e '97 sunteti "copii". Baietii care au varsta aceasta nu vor sa stie ceilalti baieti ca sunt cu o fata pentru ca rad de el.Sunt si alte motive in functie de varsta:familia, amantehappy, pretendente... Daca aveti varsta pe care am banuit-o nu vrea sa se stie din primul motiv asa ca nu-ti face problemehappy

| imiplacemov a răspuns:

In primul rand tu nu ar trebui sa accepti asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu draga poate ii e frica sa nu te piarda findca poate tine mult la tine ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-ar putea sa fie si asta o treaba da nu cred; poate sa fie gelos ori poate sa nu vrea sa afle parintii lui sau are pe alta side tine doar se foloseste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar fi neaparat acesta motivul, poate pur si simplu nu doreste ca apoi sa se bage toata lumea in relatia voastra eu consider ca e mai bine asa pana se intareste putin relatia ca sa vina cineva si sa va deie peste cap