| Bmb_Cata_1996 a întrebat:

Îmi puteți recomanda niște exerciții pentru mărirea penisului? Știu ca sunt pe net dar cineva care știe ca dau rezultate

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde stii tu ca exista pe net asa ceva? In afara de operatie chirurgicala nu exista nimic altceva.
Alt obsedat de penis. De creier nu am vazut pe nimeni sa se vaite.

| corbulalbrosu a răspuns:

Din nefericire pentru tine, trebuie sa afli ca NU exista astfel de exercitii. Penisul este format in principal dintr-un tesut cavernos si altul spongios si fiindca nu exista nici cea mai mica urma de tesut muscular, forma, aspectul si marimea penisului NU poate fi modificata prin masarea sa indiferent cat s-ar incerca. Sanatate!

| Donsavas a răspuns:

Nu exista. Ce dimensiune ai de esti asa complexat? Dacă tu ca bărbat esti complexat, un bărbat trans ce sa mai zică.

| Octavian81 a răspuns:

Ciao!
Nu exista asa ceva. Marimea tuturor organelor corpului nostru: nas, gura, brate, marimea talpei piciorului, inaltime, culoarea ochilor, marimea penisului, si in cazul fetelor, marimea sanilor, proportionalitatea lor in functie de corpul nostru e in codul nostru genetic. Toate fac parte dint-un intreg armonios, natura se ocupa de asta.
Nu exista alifii, cu care trebuie sa il ungi, exercitii si alte cele.
Daca esti adolescent, corpul tau e in crestere, in dezvoltare, iar penisul tau va creste impreuna cu corpul tau, pana la un moment dat.

| Raluca591 a răspuns:

Cel mai bun este masajul zilnic(daca ai o iubita pune-o pe ea sa..dea din mana)

| Sofer a răspuns (pentru Raluca591):

Cel mai bun masaj pana se ajunge la sex. Ai experienta? :*

| RandomPie113 a răspuns:

100 flotari pe zi

| Stilgar a răspuns:

Numai prostalani pe aici. Bineinteles ca exista. Este si un forum pe internet unde fiecare isi pune progresele. Da o cautare si ai sa gasesti si rutina de antrenament si rezultatele. Pentru mine...nu renteaza. Pt 2cm pe an...trebuie sa tragi de sula de cateva ori pe saptamana. Mai exista si varianta cu atarnatul de greutati. Procesul e foarte lent.