| danudanielu a întrebat:

Imi puteti recomanda un vin rosu bun pentru circulatia sangelui si ca sa fac treaba buna in pat cu o fata? laughing) big grinD

Răspuns Câştigător
| HadesSs a răspuns:

Sange de taur, Puterea Ursului iar cel mai recent incercat e Vinul de Ceptura rosu demidulce, calitate garantata happy

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sange de taur. Dar sa nu-i dai toata sticla deodata, ca efectul va fi invers.

| RAY a răspuns:

Vin bun e cel francez, spaniol, italian, se vede asta la propiu vezi toate povestile de dragoste plus ca au o sanatate foarte buna deci consuma multe grasimi

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca vinul rosu de Murfatlat : Lacrima lui Ovidiu. Daca este baut cu masura si la momentul potrivit. GARANTAT... merita toti banii. big grin

| ywar a răspuns:

Te si vad cu paharul in mana si cu maciuca bleaga... happy
Vinul rosu este afrodisiac dar trebuie sa stii sa bei. Ma indoiesc ca poti face asta, deci las-o moale. Sigur, sigur, o sa o iei pe ulei. Adormi inaintea luptei.

| danudanielu explică (pentru ywar):

laughing) o SA fac un video sa vedem ce iese laughing) big grin rupt inainte de lupta sau mare fucker laughing big grinD

| And7280394847 a răspuns:

Vinul de Porto