| HornyZep a întrebat:

Imi puteti spune cateva exercitii de indreptat penisul? E putin inclinat spre partea stanga.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva. Stai linistit, multi il au asa. Deci nu esti tu mai special laughing

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu există așa ceva. Cum nu prea există nici penis perfect drept. O oarecare curbură a sa e perfect normală.

| sofisis a răspuns:

laughing)
Nu exista exercitii pentru indreptat penisul. Nu e ceva anormal ca e curbat. Multi barbati il au curbatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai schimba si tu mainile

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Ba tipule. Atat timp cat intra in gaura si sti sa dai bine, poti sa o ai si spiralata. Nu conteaza daca e mica, mare, dreapta sau curbata. Conteaza igiena si aspectul intregului. Bafta