| octa2021 a întrebat:

Îmi puteți spune ce poziții as putea sa abordez cu o fată care este virgină?

Ideia este să nu simta durere, ci senzație.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este practic imposibil sa se realizeze o dezvirginare precum ai dori tu, deoarece canalul vaginal intact are o largime de circa 7-10mm in diametru. Din acest motiv (banal dar inevitabil) oricare este pozitia de sex abordata/folosita, intotdeauna dezvirginarea va fi mai mult sau mai putin dureroasa (in functie de grosimea penisului), daca fetele virgine NU au practicat niciodata cea mai simpla si comuna masturbarea intravaginala, prin asa numita metoda : ''degetica''. Sanatate!

| octa2021 explică (pentru corbulalbrosu):

Dar pot încerca si un preludiu cu ea, doar sa se simtă confortabilă?

| Emilian65 a răspuns:

Pozitia ideala pentru dezvirginare este pozitia misionarului(baiatul deasupra fetei).