| AlexHD_5315 a întrebat:

Imi puteti spune niste cluburi din Bucuresti unde umbla fetele pentru sex?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Le găsești în toate cluburile de noapte! Bani și prezervative să ai.
Pa, pa.

| elasexygagica a răspuns:

Bamboo, daca vrei sa ne intalnim treci pe acolo noaptea asta pe la 12 love struck

| maradi3 a răspuns:

Mergi in orice club si intreabapapuselele"am o bancnota de 50 de lei! Ce stii sa faci ca sa nu mai fie ai mei?"si din doua,una,ori o sa fie incantata si-o sa te "lucreze"ori,te trezesti cu vreun pumn in falca! Insa, ai incercat! De ce sa te chinuie zilnic aceasta intrebare, inteligenta dealtfel!laughing

| membrugirl2010 a răspuns:

Baietii vin pentru sex, fetele sa agate! happy

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Cimitirul Belu

| WayToManySuckers a răspuns:

Orice club, sa ai vrajeala pe tine si o masina buna sau un teanc mic de bani ( 500 de bancnote de 1 leu rolling on the floor ) si sa vezi cum iei calu la plimbare vreo cateva nopti la rand daca o tii tot asa. Bafta.

| Dorinel a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor
Cea mai maxima intrebareee pe care am auzit-o! rolling on the floor)

Deci...stai sa ma calmez rolling on the floor))))))))))))

Sunt in toate cluburile, doar ca trebuie sa ai vrajeala ca sa-ti mearga cu ele!

damn ce intrebare rolling on the floor

| maryellen91 a răspuns:

La clubul de crosetat sunt prospaturi de prin 50`60`si unele sunt cam nebunatice asa si cauta gioglo laughing sau curve masculine + ca te si platesc ca sa faci sex cu elehee hee deci daca ai chef fugi...ce mai astepti?

| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Pe centurraaalaughing

| scary7 a răspuns:

In orce club mergi la tine cu un joint tare facut in tigara vezi sa nu i pui filtru bagi continut 100% de ALIEN KUSH vezi sa fie deala albastru i spui la o fata sa traga si dupa ce o ia paranoia i spui asa -ai sus ca peste 5 minute facem sex sau daca nu culcate rolling on the floor

| ChrisO93 a răspuns:

Clubul "Soseaua de Centura", e in aer liber, inconjoara capitala si gasesti in orice colt o pustoaica nu prea scumpa.