| justme_3711 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste exercitii pentru musculatura? eu am picioarele foarte subtiri sad nu prea am muschi thinking sa mai pun si eu ceva pe mine. nu vreau sa-mi spuneti sa mananc sa mananc ca asta e metabolismul meu.si nu pot sa ma ingras ...scuze de categorie:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te ocupi de picioarele tale si de aste te sfatuies sa incepi sa faci exercitii regulate(in fiecare zi)pentru picioare.Acestea iti redau o musculatura frumoasa. Sper sa-mi asculti sfatul si succes.

1 răspuns:
| thereforyou a răspuns:

Genoflexiuni, ar fi indicat cu greutati in spate, sau alearga la banda, sau afara. in jur de 7-8 km. de 3 ori pe saptamana.