| euu10 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste statusuri gen : Sick of crying, tired of trying.Yes! i am smiling, but inside i am dying big grin

Răspuns Câştigător
| blackeyes90 a răspuns:

• Cel mai rau fel in care simti absenta cuiva este sa stai langa el si sa stii ca nu va fi niciodata al tau.
• Am invatat sa plang cu zambetul pe buze…
• Am invatat ca uneori trebuie sa pui persoana pe primul loc, ci nu faptele sale…
• Am invatat ca, daca cineva nu te iubeste cum ai vrea tu... nu inseamna ca nu te iubeste din tot sufletul
• Dragostea nu are nevoie de cuvinte… Se poate spunde Te Iubesc cu o singura privire…
• Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape…
• daca cineva iti spune Te Iubesc, sa-i spui ca minte...caci iubirea nu se spune ci se simte.
• Am invatat sa ma bucur de fiecare zi ca si cum ar fi ultima
• Viata e scurta, incalca regulile, iarta repede, saruta incet, iubeste cu adevarat, razi necontrolat, si nu regreta nimic care te face sa zambesti
• Plangi cand ai ceva pe suflet, fi trist daca se intampla ceva rau, razi fara motiv, fi vesel daca, crezi ca trebuie, simte'te bine ca prietenii tai, stai cat mai mult timp cu pers iubita, traieste clipa, pentru ca nu stii cand se poate termina totul...
nu plange ca s-a terminat, zambeste ca s-a intamplat
’Nu avem niciun drept sa socotim greseala cand cineva se bucura de o placere pe care nu se poate impiedica sa o resimta’
• -I just need somebody to love I, I don't need too much Just somebody to love.
• Am ales sa traiesc discret in fata taa` Nu ai nevoie sa stii ce se intampla cu viata meaa
• I know that we are young` And I know you may love me` But I just can`t be with you like this anymore
• Looking in the mirror Here's what I see A sad little girl staring back at me She acts so tough And so grown up But that's not who she really is And it's not who she wants to be I know this because that little girl is Me
Incerc sa ascund calvaru numit depresie si zambesc fals doar pentru buna impresie
• Dragostea se naste in priviri, creste pe buze si moare in lacrimi
Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai
• cand plangi nimeni nu`ti vede lacrima, de multe ori cand esti trist nimeni nu-ti simte durerea, de multe ori cand razi nimeni nu se uita la zambetul tau.In schimb cand gresesti toata lumea te vede.
• N`ai vazut niciodata cum se lupta cu amintirea ta,cum isi doreste sa te uite,dar sufletul ei nu vrea. Pacat ca n`ai inteles, ca in ciuda tuturor defectelor, te-a iubit fara nici un interes
• Am trecut peste ce a fost mai greu.Si nu mi-a pasat ca la bine ati fost cu mine si ca m-ati lasat la greu Am trecut peste asta inca o data.Dar acum sunt o alta fata!
• Inconjurata de minciuna.viata mi se pare o gluma, nu vreau sa sufar.prefer sa mint.sa nu arat ce simt!

1 răspuns:
| euu10 explică:

Mersiiiiiii:*