| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti zice cum e, ce fel de sentiment simtiti cand va indragostiti si cand va sarutati?

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

E asa de frumos incat nu se poate descrie :X

1 răspuns:
| Viviluka a răspuns:

Cand te indragostesti esti in al 9-lea cer. E atat de frumos mai ales la prima dragoste.E frumos la inceput dar cand apare certurile si despartirea toata lumea aia roz se face neagra.Simti asa. ceva in stomca niste fluturasi si o continua veselie nu poti sa te mai opresti din zambit si nu poti sa taci si sa nu vorbesti despre el.

Cand te saruti e si mai misto.Mai ales la primul sarut.L-a mine a fost asa tare. Aveam asa multe emotii si nu stiam cum sa ii zic prietenului meu ca nu stiu sa sarut.Dar pana la urma a iesit asa frumos totul a venit de la sine si mai ales daca il iubesti din toata inima nu te mai saturi. Eu ador cand ma saruta prietenul meu love struck Daca nu ai fost niciodata indragostita o sa vezi cat de frumos e love struck