| Greatassformen a întrebat:

Imi spuneti ceva metode sau tratamente pentru marirea penisului?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cu toata parerea de rau, trebuie sa te informez despre faptul ca dimensiunile penisului nu pot fi modificate nici medical si nici chirurgical, de asemenea nici prin vreo metoda fantezista. Cei care vand tot felul de preparate si aparate, sunt de fapt niste sarlatani care nu au decat un singur scop in viata, sa fraiereasca cat mai multi "nefericiti" ai soartei sau niste persoane care nu au suficiente informatii cu privire la faptul ca dimensiunile penisului nu pot fi modificate. Dimensiunea penisului este mostenit genetic la fel ca si inaltimea, marimea piciorului, a pavilionului urechii sau a oricaror alte organe ale organismului fiecarui individ in parte. Trebuiesa te multumesti si sa te descurci cu ceea ce ai si sa te inveti sa folosesti la nevoie degetele, buzele si limba. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Singura metoda de marire este cea naturala. Adica lasa-l sa creasca el cat trebuie sa creasc si apoi se va opri singur cand a ajuns la dimensiunea normala.

| Oana92 a răspuns:

Nu exista asa ceva!

| oneway a răspuns:

Cred ca le-am incercat e toate astea care se pot face acasa. Niciuna nu functioneaza. Doar chirurgical daca vrei laughing