| daeana a întrebat:

Imi trebu un ajutor fostul meu ma mintit vreo 3 luni de zile, el comunika cu fosta lui prietena se intilniau pe deascuns ca eu sa nu stiu nimic...imi este forte greu sa eau vreo decizie ajutati-ma va rog...imi trebu un sfat urgent

Răspuns Câştigător
| Gabriella_8999 a răspuns:

Daca i-l iubesti si nu ai vrea sa te desparti de el,stai de vorba cu el, lasa-l sa argumenteze de ce se intalnea cu ea, ce mai simte pentru tine si raspunsul ti-l va da singura inimioara ta.Indiferent ce-ti voi spune eu sau altii,pana nu auzi din gurita lui cateva raspunsuri,vei ramane derutata.I-a legatura cu el si discutati.Dar calm, ca sa poata sa indrazneasca sa spuna adevarul si sa nu spuna vorbe doar din rautate, care mai tarziu le poate regreta.Depinde de comportamentul fiecaruia.Cred ca te intereseaza mai mult adevarul, oricare ar fi acela.

9 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

Poate a cautat una care stie sa scrie. Nu stiu, zic...

| SociallyDepressed a răspuns:

Si ce mai astepti? Nu esti fraiera lui... Spune-i sa mearga la aia si sa te lase pe tine in pace pentru ca nu te merita!

| MiK3L a răspuns:

Cu cine ai facut ROMANA? Cu fem. de serviciu? laughing

| Roxyuy a răspuns:

Cred ca va place p amndoua si nu stie ce sa aleaga.

| stf a răspuns:

Fii atent fa ai 2 alegeri ori il iesi sa se duca...in pl da-l incolo gasesti barbatii doamne iarta-ma ogramda ori...ii futzi pe amnd2 in gura! du-te si dai o bataie aleia pana se kk pe ea

| PlayWithMe a răspuns:

Pey nu este clar? iti mai trebuie sfaturi? Nu te inteleg, o vrea pe ea si gata intelegi? Cauta pe cineva care sa te merite, daca un barbat minte o data, va minti mereu

| petruta22 a răspuns:

Eu zic sa-l lasi in pace. Daca te iubea pe tine, nu se intalnea cu ea.Nu merita sa suferi, incearca sa treci peste si sa- ti vezi in continuare de viata.Nu te merita.O sa gasesti un baiat care o sa te vrea numai pe tine.Succeshappy

| ramitzu a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti zis daca nu vorbesti mai detaliat. Ar trebuie sa-ti dai seama si din alte gesturi nu numai din faptul ca a facut asta. Ai observat ca e distant sau ceva? Atunci cand la'i intrebat daca s-a intalnit cu ea a ascuns sau a zis adevarul? Eu din ce am inteles e ca uh ai aflat de la alti ca se intalneste cu fosta si tu ti'ai facut in cap 1000 de idei cu sau fara sens. Trebuie amanuntit si sa oferim si lui sanse sa se explice. Daca ai fi mai explicita poate ti'as putea spune ceva dar asa numai voi stiti.

| madaluhsha a răspuns:

Buna! Eu zic sa-l suni sa-i zici ca nu mai vrei sa fii cu el, pentru ca daca tu sti ca te inseala cum mai poti fi cu el.Pana la urma el te foloseste, cand nu poate sa fie cu fosta lui prietena vine la tine, cel putin asa cred eu. Mai bine il suni si ii zici ceva de genu`: "-Ce faci ma?" si dupa aceea sa-l iei cu texte gen "A fost o pierdere de vreme sa fiu cu tine, chiar regret si promit ca nu mai voi cauta din astea ca tine niciodata. Acum du`te la aia a ta si pe mine sa ma lasi in pace si desigur sa te faci ca-mi stergi nr de telefon", cel putin eu asa as zice daca mi-ar fi facut cineva o faza ca asta.
Mult succes si scapa de el cat mai repede!winking