| Lena803 a întrebat:

Împlinire pe plan sentimental sau profesional?

11 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Profesional. E mai greu de gasit un job bun decat un partener. In plus implinirea profesionala iti deschide mai multe inimi, sau craci, dupa caz.laughing

| Hammurabi a răspuns:

Ce considerăm că ar fi prioritar?
Sau în ce situație suntem?

| Lena803 explică (pentru Hammurabi):

Am dat la medicina, nu am intrat. Acum am intrat la biochimie. Ideea este ca nu prea imi place. Sunt impreuna cu cineva de ceva timp si e destul de serios.
As putea sa renunt aici, sa merg acasa si sa dau la anul la medicina, dar conditia este sa dau unde stiu ca intru...adica in cealalta parte a tari. Si nu e corect nici fata de persoana implicata

| alina2k18 a răspuns:

Sentimentalwinking

| ForeverAlone97 a răspuns:

Profesional

| CleanHeart a răspuns:

Putin din amandoua

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sentimental cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesional.

| mihaicelsfant a răspuns:

Sentimental

| Treaem24 a răspuns:

Sentimental