| anonim_4396 a întrebat:

In cat timp are o femeie orgasm?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Depinde de la femeie la femeie..., depinde de tehnica barbatului, depinde daca ea este deplin relaxata...etc
Nu toate femeile ajung la orgasm! Unele au foarte rar sau deloc!
O femeie se poate simti bine si fara sa aiba neaparat orgasm!
Daca are contact sexual dupa mai mult timp... si dorinta e mare si totul e ok (ambient, relaxare, tehnica, "marime" potrivita...etc) poate avea in cateva minute de la intromisie..., dupa preludiu, care oricum este necesar, dar si acesta este variabil, de la persoana la persona (daca esti incintat, nu iti mai trebuie preludiu!) daca o face fregvent...atunci depinde de cat de excitata este...

6 răspunsuri:
| scriitor a răspuns:

Depinde de la caz la caz. Unele femei nu pot avea deloc, altele au după două minute şi sunt unele care nu pot avea decât ca urmare a unei activităţi susţinute de câteva zeci de minute, dacă se poate chiar şi prin colaborarea a doi-trei bărbaţi.

mihaicd
| mihaicd a răspuns:

In cele mai multe cazuri, in 12 minute si 10 secunde. =)
Concentreaza-te mai bine sa o faci sa va simtiti bine, decat sa cronometrezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In cat timp sau cat dureaza?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am cam in 2 min.nu stiu daca e bine sau nu... dar sincer love struck placerea e de love strucklove struck

| adelutza00 a răspuns:

Oare de ce pe cand sa am orgasm. ma simt bine 2, 3 secunde. se intampla ceva si ...imi trece cheful. simt ca imi vine. dar nu stiu ce se intampla.nu imi pot da seama. ma puteti ajuta cu niste sfaturi va rog?

| Stadniciuk_Sergiu_1994 a răspuns:

Adelutza00-te pot ajuta big grinbig grin