| tomsigerry a întrebat:

In cat timp ti se schimba sangele dupa dezvirginare?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu ti se schimba nici un sange dupa dezvirginare,dar banuiesc ca asta ai auzit-o prin casa de la vreo mama sau bunica si,probabil te referi la cosuri sau asa ceva.
Am cam multe de ghicit,dar daca am ghicit bine,in scurt timp de la dezvirginare, hormonii tai se vor mai calma iar cosurile vor incepe sa ti se curete.
Daca te refereai la altceva, explica-te ca sa-ti putem explica!

greece12
| greece12 a răspuns:

Ei,tatal tau se referea atunci la faptul ca,daca vei deveni barbat,trasaturile si tot felul tau de a fi vor incepe sa fie mai masculine,mai dure,mai rezistente.
Oricum,nu se schimba sangele,e doar o vorba din batrani. Functioneaza altfel organismul, devii adult, asta vrea sa insemne.

| fabiola a răspuns:

Cine ti-a mai spus-o si pe asta?

| tomsigerry explică:

NU este vb despre cosuri nu am probleme cu cosurile.Cand ma barbieresc mi se irita putin in locuri diferite si mi-a zis tata ca trebuie sa-mi schimb sangele ca sa fie pielea mai matura si mai puternica. Daca intelegi si din cauza ca m-am dezvirginat de mult timp nu stiu vroiam doar sa intreb.