| AlbNegru09 a întrebat:

In cazul in care esti insarcinata, cum ai putea sa iti dai seama daca este baiat sau fata?
Fara sa-ti spuna medicul ginecolog

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Fara ajutorul medicului nu poti sa-ti dai seama daca este baiat sau fata.

| kandaraki a răspuns:

Iei o moneda si o arunci pe podea cu cea mai mare putere, daca cade cu fata cu cifra, e baiat, daca invers, atunci e fata, good luck

| OMFGConrad a răspuns:

Ghicind...dai cu banu.

| Andreiutu12 a răspuns:

La baiat simptomele sunt mult mai dureroase(stare de voma, ție foame din 30 in 30 de minute si tot asa) iar la fetita nu ai de suferit mai nimic de exemplu nu vomiti atat de des ca si la baiat.Dar simptomele astea le vei avea pe la 4-5 luni de sarcina. Sper ca te-am ajutat