| tonyc7 a întrebat:

In cazul in care femeia e mai mare decat barbatul intr-o relatie deschisa, oficiala, cu cati ani maxim credeti ca ar trebui sa fie mai mare femeia astfel incat lumea sa-i considere un cuplu normal, ca oricare altul?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

3 ani max invers la fel

| Violleta2022 a răspuns:

Poate 2-3 ani, fiindca de la 5 in sus, se vede diferenta cu ochiul liber.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Lumea lumea... pai asta conteaza? thinking
Esti in relatie cu lumea, sau cu persoana respectiva?

Daca ei se simt bine, lasa-i sa se simta bine. Iar ca diferenta de varsta... sa zic asa un numar, 10, sa fie.

| Eireann a răspuns:

Gura lumii nu o astupa nici pamantul, nu are sens sa te iei dupa ea. Dar lumea vorbeste o zi, doua, o saptamana si dupa trece la urmatorul "scandal".
Ca sunt 5 ani, 7 ani, 10 ani e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand daca ei se inteleg ce conteaza cum ii vede lumea?
Poate sa fie si cu 10 ani mai mare daca e atractie intre ei si se inteleg si reusesc sa isi tina relatia.

Varsta e doar un numar.

| Mopmop a răspuns:

Tinere daca pleci de la ideea asta risti sa ramai singur. Insa, daca diferenta e mare trebuie sa fii atent doar la un lucru. Gelozia. Persoana mai in varsta daca e geloasa totul se va rasfrange in sens negativ asupra celuilalt.

| Vash96 a răspuns:

Minim 20 de centimetri

| str1tz123 a răspuns:

Hristos a inviat! Varsta e doar un numar, nebunaticule! Multa sanatate! PS: sper ca nu esti minor.