| RAY a întrebat:

In ce categorie va aflati baieti? fetelor ce categorie va atrage mai mult sincer fara vrajeala
Tipuri de barbati
1. Baiatul rau (pericol).
– Un barbat care este periculos, de care ti-e teama dar in acelasi timp e plin de adrenalina. Este genul de barbat pe motocicleta, plin de tatuaje, care bea, injura si nu-i pasa de bunele maniere. Care mereu vrea sa arate ca el e seful si caruia ii place sa se bage in belele doar de amorul artei.
2. Aventurierul (distractie)
– Un barbat cu care te distrezi si nu te plictisesti niciodata. E genul de barbat care e in cautarea placerii si a distractiei. Mereu optimist si gata sa faca din orice experienta ceva fun, ceva aventuros. Le place sa faca o multime de tampenii si nebunii pentru a nu se plictisi. Femeile adora sa stea cu ei pentru ca nu se plictisesc, descopera mereu lucruri noi, mereu spun despre cat de frumoasa e chestia aia, si ailalta. De obicei sunt mereu in control in relatiile pe care le au si nu se lasa santajati sau intimidati emotional pentru ca au in general mai multe partenere iar femeile accepta asta ca parte din personalitatea lor.
3. Seducatorul (sex)
– Un barbat care te face sa te simti sexy si senzuala si care te provoaca mereu. Daca ati vazut filmul "Don Juan de Marco" el e. E genul de barbat care stie o multime despre femei, de la anatomia lor pana la detalii despre haine, rujuri, pantofi, tendinte. Spre deosebire de Bad boy sau de aventurier au o latura submisiva care ii face sa vrea mereu sa ofere placere unei femei. Sunt mai docili si mai ascultatori dar de obicei se plictisesc repede dupa ce au obtinut ce au vrut si nu stau mult.
4. Artistul (muzician, poet) – (emotie)
– Un barbat care e enigmatic si profund, care creaza emotii din nimic. Hai sa fim seriosi. Intreaba un barbat ce crede despre James Blunt si o sa auzi ceva total diferit de o femeie. Artistii fac femeile sa planga. Sunt genul de persoane care pot sa vorbeasca despre ce gust are o culoare sau despre forma unei pietre perfect rotunde, de consistenta sucului de portocala si despre frumusetea apusului de soare si sa te dea lacrimile. Femeile sunt atrase de barbatii care le fac sa simta emotii de genul asta si pentru ca de obicei tipul Artist este complet dezorganizat, ravasit si lipsit de self-control, se lasa ingrijiti si dominati.
5. Omul de succes (stabilitate si obiective)
– Un barbat care iti acorda echilibru si stabilitate si are un stil de viata de invidiat. E omul care aduce banii acasa, care are viata in control, care te face sa te gandesti ca vrei sa te mariti cu el pentru ca o sa ai un viitor asigurat. Creaza intr-o femeie senzatia de siguranta si stabilitate care e greu de gasit in ziua de azi. Cu toate astea, au o personalitate foarte dominanta pentru ca si-au creat succesul pe spinarea lor si sunt foarte incapatanati.
6. Parintele (control)
– Un barbat care iti spune ce ai voie si n-ai voie ce sa faci, te face sa te simti ca o fetita si te controleaza. Multe femei de cariera sunt atrase de tipul asta ciudat de personalitate. Datorita faptului ca se intalnesc cu o multime de barbati care se pleaca in fata lor, in momentul in care un barbat le trateaza ca pe niste fetite mici si le ordona sa faca un lucru, chestia asta le atrage la nebunie. Vedeti statisticile si veti observa o multime de femei care cad in extrema asta si se intalnesc cu barbati mult mai in varsta decat ele pentru ca spun ca cei de aceeasi varsta sunt imaturi. O multime de femei in pozitii puternice sunt atrase de latura asta, de a fi dominate si controlate in viata personala.
7. Tipul obisnuit (fidelitate)
– Un barbat care nu iese cu nimic in evidenta, care e loial si stabil. De obicei barbatii obisnuiti nu ies in evidenta…..pentru ca sunt obisnuiti. Sunt genul bun pentru o relatie, care muncesc mult, trag tare pentru familie, au o viata normala, o slujba normala, o casnicie normala si care nu se chinuie pentru mai mult pentru ca in general nu cred ca merita mai mult. De obicei sunt controlati de catre femei care le spun ce sa faca, unde si cand.
8. Catelusul (baietelul ei)
– Un barbat care iti face toate poftele si iti da tot ce vrei. Ah, ce-mi place asta. Mai ales ca il vad atat de des. Sunt genul de barbati care alearga mereu dupa fusta unei femei, gata mereu sa faca un compliment, gata mereu sa fie la dispozitie, gata mereu sa intrebe : cu ce te pot ajuta? De obicei sunt genul care nu se uita direct in ochii unui barbat, foloseste orice ii trece prin cap pentru a ajunge la o femeie si e foarte insistent. Femeile care sunt genul dominant au mereu catelusi prin preajma pentru ca sunt buni la casa omului. Te asculta, te aproba, te poti folosi de ei. De multe ori ajung in relatii cu ei, pentru ca nu mai e nimeni in preajma. relatiile nu rezista prea mult timp.

17 răspunsuri:
| RAY explică:

Homosexuali perversi sunteti

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

niciuna.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Tu esti mai deosebita

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

eu nu merit pe nimeni.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

E pe naiba nu spune asta nu cred

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

e suficient să cred euwinking

| Kira5854 a răspuns:

Toate intr-unul singur, fara 5 daca am retinut bine numerele: Tipul de baiat care asculta rock, e singuratic si totusi are prieteni, nu exagereaza cu alcoolul dar isi iubeste motorul si nu se poate desparti de geaca lui de piele, care te face sa te simti sexy si care iti da incredere in tine, care in acelasi timp e manierat si se poarta ca un gentleman, iti deschide usi iti saruta mana cand e cazul si sunteti doar voi doi pentru a te face sa te simti cea mai speciala persoana in schimb iti ia apararea si trage pentru relatie, ar face orice pentru tine daca ar stii ca esti in pericol, ar fi in stare sa se certe si cu parintii tai pentru ca te-au facut sa te simti prost si sa plangi, acel baiat care desi are 5 tatuaje, acestea insemnand multe lucruri pentru ei, fiind facute cu cap, simbolizandu-i cu adevarat, vor ca urmatorul tatuaj sa fie unul de cuplu, ales de tine, care totusi iti controleaza putin viata pentru ca altfel s-ar duce totul. In concluzie, tipul care are cate putin din toate.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Ma atragi, vrei sa fii iubitul meu?

| RAY explică (pentru DumnezeuTatal):

Nu doamne nu vreau, sunt ateu

| mada1820 a răspuns:

Buna,nu stiu exact in ce categorie dar stiu ca baiatul care este in viata mea este minunat. Si nu este minunat pentru ca este "smecher",tatuat,cu bani,alcoolist sau afemeiat. Este minunat pentru ca este el,iubitor,protector,cu capul pe umeri,descurcaret, imi ofera atentie, este tandru, seducator cand trebuie, munceste mult, a fost dispus sa faca multe pentru mine si lista continua.

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

laughing) ma amuza treaba cu baiatul rau plin de tatuaje si motociclist. Sunt luptator MMA dar ma clasez in cat. 2 clar. Categoria 2 e de departe cea mai tare!

| Alexandra4500 a răspuns:

Le ai luat dintr o revista sau ceva? Numai tampenii! Pana la urma bine ca gasesti un barbat, ce mai conteaza cum ii, nu mori singura, asta conteaza.

| wαтerғαll a răspuns:

Toate intr-unul singur.