| LauraN234 a întrebat:

In ce consta un test de virginitate?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

,,Testul de virginitate'' NU consta in absolut NIMIC, dintr-un motiv extrem de simplu, fiindca asa ceva pur si simplu NU poate EXISTA un TEST DE VIRGINITATE. Starea de VIRGINITATE a unei fete/femei reprezinta : un CONCEPT, o NOTIUNE, o IDEE care este de natura psihico-mentala, fiindca de fapt reprezinta o stare IMATERIALA, INTANGIBILA si INVIZIBILA, lipsita de forma sau consistenta, ceva ce NU EXISTA FIZIC, ea EXISTA MENTAL si este localizata in MINTEA fetei/femeii, Deci fiindca NU este situat, localizat la nivelul vaginului, rezulta ca din acest motiv existenta sau lipsa starii de VIRGINITATE nu poate fi constatata sau determinata de o alta persoana, fiindca un CONCEPT oricare ar fi acesta, NU poate fi vazut cu ochii si fiindca NU poate fi nici atins/vazut/pipait in mod real/fizic/material, ca urmare rezulta ca nici nu poate fi ''pierduta'' : nici intentionat si nici accidental. Medicul ginecolog poate sa constate vizual doar starea reala si faptica privind INTEGRITATEA ''pasaricii'' in ansamblul ei. Medicul ginecolog poate sa vada doar starea himenul privind integritatea acesteia, daca este intact/intreg adica nelezat, sau daca este rupta/deteriorata adica daca este DEFLORAT. Din acest motiv simpu si banal, niciodata niciun medic responsabil, NU se va pronunta asupra virginitatii fiindca nu poate sa stie in mod precis si sigur cand, cum si prin ce modalitate s-a produs deflorarea ''pasaricii'' respective. Rezulta ca niciodata absolut NIMENI de pe aceasta planeta, in afara fetei/femeii in cauza, nu poate sa se pronunte in privinta VIRGINITATII unei fete/femei. Aceasta starea/notiunea de virginitate DISPARE deci NU ''se pierde'' NUMAI in momentul in care himenul si/sau vaginul intra in contact direct cu un penis real/adevarat al unui baiat/barbat. Dar acest lucru il stie/cunoaste insasi doar ea cea in cauza si nimeni altcineva. Lezarea, deteriorarea sau ruperea chiar si din greseala ori in mod accidental a HIMENULUI prin MASTURBARE se numeste DEFLORARE (stare vizibila) si nu DEZVIRGINARE (stare invizibila) asa cum o considera multa lume in mod cu totul gresit datorita lipsei de educatue, lipsita de cunostinte medicale si profund dezinformata. big grin Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Se dă o lucrare scrisă, apoi un examen oral.
tongue

| sofisis a răspuns:

Fizic, la ginecolog se constata daca himenul mai este sau nu intact.

| ShamelessQboy a răspuns:

Trebuie să iti bage iubitul tău limba si daca intra mai mult de 4 cm înseamnă că nu mai esti virgină.

| Shimozukushiki a răspuns:

Vrei să faci unul și ți-e frică să afle ai tăi?

| doctorrusen a răspuns:

Hai la mine la cabinet