| DeeaCarmen a întrebat:

In ce moment, cand considerati ca sunteti impreuna cu cineva?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In ce moment considerati ca sunteti impreuna cu cineva?

cand trece macar o luna de relatie si vedem ca ne potrivim si simtim ceva atractie, matur e cand va mutati impreuna

| Sofer a răspuns:

De la prima intalnire cu acea persoana cand totul iasa ok. Spunand "eu te plac" da "si eu te plac"

| Goete a răspuns:

Cand e langa mine.

| gemeni6226 a răspuns:

Trebuie sa treaca macar o luna si sa nu-l prind cu secrete.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Atunci când decideți amândoi că vreți o relație. Ăsta e răspunsul cel mai logic, dacă despre relație e vorba, că a fi cu cineva, poate însemna multe.

| OctavianSps a răspuns:

Cand va sarutati, cand va tineti de mana si cand incepeti sa aveti discutii serioase fara sa radeti la ele.

| ChrisRo a răspuns:

Dupa primele doua partide de amor.

| Goete a răspuns (pentru ChrisRo):

Ufff! Deci eu sunt impreuna cu vecina, cu colega de clasa, cu tipa de la piata, cu cea din supermarket, cu cea de pe plaja si... ufff... cu Ionica?

| assiar a răspuns:

In momentul in care spune "vrei sa fim impreuna" si tu zici'' da''

| Goete a răspuns (pentru assiar):

Ce ciudat... mama si tata nu si-au spus asta niciodata si au 20 de ani impreuna

| A93 a răspuns:

In momentul in care isi doreste sa stea cat mai mult in compania ta, te cauta zilnic si va intalniti zilnic. Atunci putem spune ca incepe sa se lege o relatie serioasa.