| VrRos05 a întrebat:

În club se lasă cu aventuri ușor,cum spun majoritatea?
Nu am fost pana acum ca nu iubesc distracția, deșii sunt tânăr,dar pe toți bărbații pe care i am auzit e sex pe gratis și simplu de obținut.
Adică acolo te abordează femeile pe tine?
Adică acolo sunt femei de pe alta planetă, față de inabordabilele pe care le cunoaștem sau cum?

58 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Da, se intampla ca in club, barbatii sa fie abordati de femei, dar nu tuturor li se intampla asta, ci doar acelor cativa norocosi care s-au nascut cu atributele necesare pentru a iesi in evidenta.winking

| cristi202 a răspuns:

Ca sa te contacteze una de pe alta planeta, trebuie sa fi și tu de pe alta planeta, gindesc eu... Cu ce altfel ai fi mai bun ca alții?
happy

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da, se läsa cu aventuri pentru ca oamenii de acolo știu sa isi trăiască viață. Un bărbat adevărat nu isi pune întrebarea dacă femeia îl abordează, doar papagalii care împart nota de plata se întreabă dacă ii abordează femeile, poate doamne ajuta prind o băutură pe gratis din partea femeii. femeile din club sunt femei normale, frumoase care știu sa isi trăiască viață. Du-te încearcă și nu vei regreta. Fi bărbat, nu papagal.

| VrRos05 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Ele cică se duc acolo sa danseze și ca le place muzica, dar de fapt ele se duc să sugă acadeaua prin baie.

| dullcat a răspuns:

laughing Buna.Nu sunt femei de pe alta planeta, insa atmosfera si alcoolul ridica sansele ca cineva sa aiba chef de a intretine relatii sexuale.Nu este o regula, e posibil sa ai noroc sau nu.

| VrRos05 explică (pentru dullcat):

Eu sunt în depresie și tot vreau s3x. N-am nevoie de atmosfera și alcool să am dorință, chiar că nu mă pot integra în societate, fiindcă nu înțeleg oamenii.

| dullcat a răspuns (pentru VrRos05):

Sexul nu iti va vindeca depresia. Just saying... laughing Daca alegi partenera gresit si nu iti place, dupa te vei simti si mai nasol.

Iar in locul tau as merge in cluburi normale, civilizate, nu in alea de la tara, cum povestesc unii pe aici.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim3247 a răspuns:

Așa este dar să arăți și tu bine.

| anonim3247 a răspuns:

Ca frumusețe femeile care merg în cluburi sunt destul de frumoase.

| anonim3247 a răspuns:

Acum mulți ani se mergea și în discotecile din sate după fete.

| anonim3247 a răspuns:

Mai se mergea și la petreceri acum mulți ani și erau și fete.

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Acum mulți ani era mult mai ușor pentru bărbați să găsească fete oriunde mergeau.

| anonim3247 a răspuns:

În cluburi e bine să mergi numai dacă îți place.

| DeMicUnC?l?tor a răspuns:

Poți fi abordat de următoare categori de femeie.
Divorțate.
Căsatorite dar nefericite.
Băute peste măsură.
Purii cu bani.
Complexate și Disperate.
Nici una din categoria celor cu care-i indicat să imbătrănești impreună.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar virgin ești și frustrat pe viata pe care o duci. Ar trebui sa găsești ceva urgent ca sa duci neapărat veverița la ghinda, chiar si contra cost. Ești disperat rău.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Sincer mi se pare dubios ca lumea sa gândească astfel.
Când mergi la club în general mergi cu ceva prieteni ca să vă distrați ascultând muzica, cumpărandu-va băuturi și da, atmosfera de distracție, dar mulți încă au impresia ca clubul este ceva loc de dating și uita astfel adevăratul scop( nu sa faci sex cu străini ci să te distrezi).
Probabil persoanele mult prea bete și singure ajung în punctul ala, dar nu e ok sa întreții relații sexuale cu persoane străine sau să mergi în locul y cu un străin.
De ce?
Nu știi de ce psihopat/ a dai + cu ce boli cu transmitere sexuala te trezești și la ce riscuri este dispusa tipa dacă nu va protejați.

| VrRos05 explică (pentru Alexia999997777777777777):

Stați asa cu frica de străini, că va trece viața și vine următoarea generație care știe sa se distreze...

| VrRos05 explică (pentru Alexia999997777777777777):

Mai degrabă te distrezi cu un străini decât cu apropiații, mai cunoști și alți oameni.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru VrRos05):

Nota 10

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru VrRos05):

Dacă distracție se refera doar la sex neprotejat în 90% cazuri cu persoane necunoscute, ok.
Tine și de demnitatea tahappy
Prefer sa cunosc un tip și sa aflu ceva detalii despre el înainte să ajungem în punctul ala, dacă știi ce zic.

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru VrRos05):

Am zis eu sa nu cunoști alti oameni?
Nu, tu ești omul care crede ca distracția este bazata pe sex, hopa topa le am văzut pe unul gata, dar poate după ala mai vin 5, unde dracu îți este demnitatea ca om?
Sexul o sa rămână ceva intim, între doi oameni care se iubesc, altfel mi se pare slinos sa ma atingă oricinewinking
După ce ieși la mai multe întâlniri, ok.
Dacă nu știu despre o persoana - nu ma bag.

| VrRos05 explică (pentru Alexia999997777777777777):

Voi femeile aveți prea multe oferte ca să vi se pare scarbos, intr-adevar...

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru VrRos05):

Nu toată lumea are " aceste oferte" de care spui, fiecare cu principiile sale, este sub demnitatea unei persoane sa se dăruiască 50000 de oameni doar asa de" distracție ", când ai o relație ai sa vezi ca se simte altfel, în rest, mai bine folosești un vibrator ca tot la fel este, ca nu ai sentimente pentru el si devine mecanic.

| VrRos05 explică (pentru Alexia999997777777777777):

Noi bărbații suntem vânători și apar frustrări din prisma faptului ca nu avem multe femei vânate, vrem validare, nu înțelegi.

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru VrRos05):

Pentru tine ca bărbat sa îți exprimi aceste nevoi, nu este nimic rău.
Pana la urma nu ești jignit de societate, la voi e o moda sa aveți lista plina de tipe cu care a-ți ajuns în acel punct.
Ei bine, dar când este vorba de noi, sexul feminin, imediat apar ăștia care dacă o tipa vrea distracție, vrea doar sex ( ca și noi avem aceste nevoi, nu doar voi, pentru ca hey, am fost aduși atat voi cat si noi pe aceasta planeta pentru perpetuarea speciei ), o jignește de mama focului, ca e ieftina, ca e panarama și alte lucruri, pentru ca societatea este toxica si nedreapta.
Asa ca îți este ușor sa vrei distracție, ca nu ești tu ala care își pătează demnitatea.

Cat despre validare, mi se pare o prostie să cauți validarea în asta.
Trebuie sa fi împăcat tu cu tine și da, nu să îți spună alta/ altul cine și cum ești.
Dar ma rog, un bărbat adevărat se mulțumește și știe sa tina aproape o singura femeie care face cât 100, restul sunt chestii de baieti.
Îmi susțin încontinuuare opiniile spuse în celelalte comentarii, a fost strict părerea mea( ca fiecare avem principiile noastre, educația noastră și da).
O zi frumoasa!

Răspuns utilizator avertizat
| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru Silviu092):

Nu este atât de simplu pe cât pare, mai ales când ca fata îți dorești ceva serios și nu ai cu cine.
Pentru voi este ceva de genul, îți deschizi cracii la cine pica și aia e, pe de o alta parte, ești jignita după de societatea care te cataloghează " panarama", " curva" doar pentru ca ai aceste nevoi, un băiat dacă o face cu 100 este mare smecher " bine boss"happy
Nu este vina nimănui ca voi nu știți sa comunicați și ca singurul vostru interes este sa faceți sex și după sa vă cărați la alta.
Am specificat ca locul unde îți poți găsii persoane de genul este pe internet, pe aplicații ex: tinder, hoop, wink, aplicații de socializare unde nu poți sa fi judecat.
Când mergi într un club, nu ieși singura, ieși cu prieteni și cu siguranță sa te distrezi cu ei, nu să zici " stai boss, ma duc sa ma *** cu aia 10, da, cu toți de o data", ca toate astea țin de demnitate, de ce as face asta cu o persoana străină, despre care nu știu nimic, poate are nu știu ce boli, poate alte riscuri și clar nu plec din clubul x, acasă la un străin.( câte cazuri cu psihopați nu sunt? ), a stai despre asta sa nu vorbim.

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru Silviu092):

Am spus ca nu ne place? Ai citit ce am scris când i am răspuns tipului?
Nu cu oricine în primul rand, societatea pe voi nu va face curvari, panarame, etc.( imaginea voastră nu este patata), de asta nici nu ne exprimam atât de deschis ca voi.
Și clar nu în orice loc, cu scopul " hai sa ma *** cu unul pe care nu le am mai văzut în viata mea și sa ma trezesc cu boli sfinte, sarci nedorite( ca pana și prezervativele alea nu sunt safe, dar pe voi va doare fix în cur ca nu luați voi pastile, nu faceți voi avorturi, nu nașteti voi, etc) poate și mie mi-ar fi plăcut sa fiu un băiețaș de genul și să mă *** azi cu una, mâine cu alta, ca pana la urma tot tipa e curva, văzută prost, eu rămân sfântul, sfinților, care într-un final are pretenția la o fata neatinsa.
Nu te a pus nimeni sa răspunzi, măcar de știai sa citești înainte sa răspunzi anapoda, ca am zis eu ca noi nu avem nevoi, am spus doar ca societatea asta toxica este nedreapta și oricum pica mereu partea feminina este de vina și dacă alege sa fie virgina toată viata și dacă alege sa se **** cu 100, ca sigur apar alții dintre voi sa o judecați.
Asa ca înainte sa comentezi, citește tot, pups.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru Silviu092):

Nu cred ca am mai răspuns acestui user, pe lângă asta doar mi am susținut opinia, fiecare cu ce poate.
Poate pe alții ii intriga ieșitul și aventurile cu persoane străine față de care nu știu nici măcar numele, preferințele și devine doar cringe.
Eu una, nu sunt de acord cu asta fără ieșit.
Cine a spus ca noua nu ne place sexul?
Ca dacă era asta, te asigur ca se oprească lumea la maxim 10 persoane nu ajungeam atâția.
Doar ca nu poți sa faci totul mecanic și trebuie sa și simți ceva pentru persoana aia și categoric nu cu oricine, mai ales și străin, câte cazuri cu oameni psihopați nu sunt?
Eu una am momente când nu am încredere nici în mine, de ce as avea încredere în altul și străin fiind?

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru Silviu092):

Asta a fost prima întrebare citita, înțeleg frustrările multora, însă dacă nu știi sa te comporți ca un domn, îți asumi și aceasta soarta.
Dar ce sa vezi societatea ii lasă doar pe băieți sa își exprime dorințele sexuale, o fata este mereu numita în fel și chip și fără demnitate dacă susține ca are " nevoi" care sunt firești de altfel, de aici și reținerea.
Și sunt și fete care vor distracție, dar sunt și tipe care vor aceste clipe, nu cu orice nimerit, ci cu persoana pentru care au sentimente ( simplu).

| VrRos05 explică (pentru Alexia999997777777777777):

Hai lasa-ma ca unele dintre voi alegeți pr ăla urat care va sucește mințile și pe ăla frumos îl considerați,, oricine"

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru VrRos05):

Contează doar frumusețea?
Un mar degeaba este frumos pe exterior dacă în interior este stricat.
Asa ca, fiecare alege ce vrea.
În ochii persoanei potrivite cu siguranță ala " urat" este frumos.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru Silviu092):

Depinde de persoana, logic ca am pretenții " exagerate " când îmi știu valoarea și știu ca merit mult mai mult de cât un tip care nu se îngrijește, cu care nu poți ieși în societate ca nu poate lega doua cuvinte, care îmi vorbește ca la usa cortului, etc.
Da, este și normal ca am pretenții.

Da, nu aveai opțiuni și societatea te facea sa steai cu Vasilie a lu' Floarea, care era ultimul nespălat, alcoolic și frustrat de ajungea sa își bata copii și nevasta, tramatizandui pe toți, copii din generația aia mereu au ieșit cu traume și le au dat mai departe ( pentru ca mamele lor, nu puteau divorța de grija satului și ca vai ce rușine este sa divorțezi, mai bine stai sa te calce unul în picioare)
Logic ca imi aleg partenerul și în funcție de ce ar putea oferii el copiilor noștri.
Și în funcție de personalitate, pasiuni, ca vreau un tip educat, care știe sa aprecieze o femeie, nu ultimul misogin care vede o femeie drept = sex și mâncare, de asta au femeile pretenții și de asta își primesc aplauzele!

| VrRos05 explică (pentru Alexia999997777777777777):

În preajma voastră se comporta frumos ăla urat ca să dea bine.
Dar cunosc persoane care erau "retarde" în liceu și acum au gagici fiindcă știu să abordeze și sa facă o primă impresie buna.Vă lăsați păcăliți de ăștia.
Mai degrabă ăștia care lăsăm o impresie mai puțin bună la început suntem bărbații cei potriviți, noi lăsăm o impresie mai puțin bună fiindcă suntem luați de fraieri de femei pentru ca suntem prea buni și e normal sa ne pierdem răbdarea dar noi suntem cei buni de fapt.
Băieții răi câștigă gagici fiindcă femeile pretind ca nu se plictisesc cu ăia, eu prefer sa fiu matur decât bad boys, indiferent ca o să fiu singur pe viață, no să mă schimb.

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru VrRos05):

Nu poți spune că toată lumea este atrasa de " bad boys", ca este o generalizarea absurda și în general fetele sunt atrase de bad boys, nu femeile.
" ala urat", depinde de gusturile fiecăruia, pentru ca poate eu îl vad pe y urat, alta îl vede frumos foc, frumusețea este subiectiva și nu este totul, ce sa vezi?
Contează și alte aspecte.
Și crede-mă ca nici ăștia care pretinde ca sunt pâinea lui Dumnezeu, cei mai calumea și cuminți baieti, sau " eu nu sunt precum restul" sunt doar vrăjeli, personal prefer sa am încredere în propria persoana de cât în altul.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru Silviu092):

Logic, o femeie nu este atrasa de astfel de personaje, tu ai făcut o confuzie între o fata și o femeie, total altceva.
Logic ca ești atrasa de bad boys în adolescenta, când cauți protecție, personaj care apar în filmele de iubire, totul roz, tip care le ignora pe restul tipelor pentru una, etc.
Când crești, cauți altceva la un posibil partener, tatăl pentru copii tai, deci nu face confuzii de genul.
Că și eu am fost refzuata și chestii, dar nu am început sa fiu frustrata și să bag toți tipii din lume în aceeași oala( chit, ca poate aveam destule motive sa îmi pierd încrederea).
Și as prefera ca aceasta discuție să se oprească aici, pentru ca deja este 30 mai, iar discuția asta are loc din 28 mai, deja devine plictisitor și fiecare cu propriile păreri și chestii.
O zi faina!

| VrRos05 explică (pentru Alexia999997777777777777):

Ce protecție sa caute fetele?
Nimeni nu este protejat de nimeni.
Dacă explodează o bomba lângă voi cum vă protejează băiatul respectiv care pretindeți voi că e Bad Boy?
Dacă vine unu cu cuțitu cum va protejează băiatul care pretindeți voi ca e bad boy?
Dacă vine unul cu pistolul ce putere are bad boy?
Asta va e natura,vă păcăliți singure, nimeni nu poate proteja pe nimeni,suntem muritori de la secundă la secundă, n avem ce face, nu mai căutați bad boys ca ii căutați degeaba, nu au nici o putere, e doar o iluzie că pot să vă protejeze doar pentru că sunt mai tați în gură.

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru VrRos05):

Asta vezi în filme și am zis ca se întâmplă în adolescenta când crezi ca totul este roz.
Nu aștept asta de la nimeni, ca nu am încredere în oameni, simplu.
Gata cu aceste subiect, ca m-am saturat sa îmi pierd zilele răspunzând la asta, și a pierdut tot farmecul.
O zi buna!

| VrRos05 explică (pentru Alexia999997777777777777):

Te contrazici. O femeie nu muncește pentru sex, de asta e considerată curva
Un bărbat muncește sa creeze o relație și mai apoi după multă vreme sa se ajungă la sex.
Voi aveți oferte nelimitate și dacă faceți e normal sa fiți considerate ieftine fiindcă nu are un preț ceea ce voi obțineți.

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru VrRos05):

Oare de asta?
Sau ca o femeie în aceasta societate de *** nu poate sa își exprime la fel dorințele sexuale?
Întreb pentru un prieten acum.
Orice face și ce nu face o fata, voi o jigniți( e curva da și poate fata aia e virgina, ca na" vulpea când nu ajunge la struguri zice ca sunt acrii".
Și dacă facem sau nu, suntem tot oameni scumpule.
Ca altfel hai sa dispară toată specia umana și bine poate ar fi, ca să nu fie nimeni numita și arătată cu degetul.
Oferte nelimitate?
Zău?
Dacă nu arăți top ca fata nici ca primești, sa ai asa dotări, nu te cauta de cât Ionel ( 45 de ani, singurel, cu 2 copii, cu oile pe coasta) asta ca să știi.
Și asta pentru ca mereu părinții când au fata, sunt stricți și asa și băieții lăsați de mici și destrăbălati.
Fetele pot sa pățească mii de rahaturi în timpul actului sexual, voi doar o băgați și o scoateți, ca voi vreți fete neatinse, fără trecut, dar cu experienta.
Și atunci sa nu va mirați ca stau tepene

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Vai săracele persoane care o duc rau cu femeile, oare de ce?
Ca vor doar sex și atat și o tipa care se respecta nu vrea sa fie cârpă pentru un pampalu, vrea sa fie iubita și respectata.
Dar ma rog, hai sa nu uitam de altii de pe acest site care erau atât de misogini în gândire încât ziceau vrute și nevrute despre partea feminina, băgând tot ce pica în aceeași oala și dacă o tipa zice ceva negativ despre voi, imediat va atacați.
Cum poți să spui că dau sfaturi proaste și că păcălesc eu oameni, asta este o acuzație pe care o iau personal, foarte grava.
Habar nu ai câți oameni am ajutat eu de când sunt pe acest site, care în ultimul timp a devenit toxic și atat.
- am ajutat persoane în depresie
- cu probleme în iubire ( ce sa vezi, cate fete rănite)
- etc probleme
Toate sfaturile mele, o mare parte din ele, au primit aprecieri.
Dacă este sa înveți ceva de aici este ca eu știu asa boss:
Îmi da unul un sfat, îl iau în considerare sau nu, ignor, nu stau sa ma cert pentru părerea personala a unui om.
Ca pana la urma problema voastră este ca nu vreți ceva serios, vreți doar frichineala, care ametita pica, după o las și aia e, de asta ma nu aveți succes la fete, de asta.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Se vede educația primita, în primul rand nu îmi vorbești tu cu " morții tai" ca nu îmi știi morții, gata ho, ii spui aleia care a uitat sa facă avort și te a adus pe lume, dă-mi ignore( tu tot adăugai lucruri, marș în mata ( corect scrisa toată fraza), din nou reflecta toată educația, nu ma mir ca fug fetele de tine și restul, cu astfel de răspunsuri.
Marș în mata sa ii spui lui mami tău.

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru Alexia999997777777777777):

"( Corect scrisa toată fraza)"=> sarcasm.

| AmandinaDragan a răspuns:

Acolo este pleava societatii.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru AmandinaDragan):

Vulpea care nu ajunge la struguri spune ca sunt acrii

| cristi202 a răspuns (pentru AmandinaDragan):

Știi, deci ai fost și tu pe acolo... happy

| AmandinaDragan a răspuns:

Mai du-te d-aici, saracule! ha ha ha. paduche.

| ILoveBlackCats a răspuns:

Da. Depinde cum arati. Si nu, nu sunt de pe alta planeta.