| Alex2526 a întrebat:

În curand o sa am primul contact sexual cu o fata de 17 ani. La mine este prima oară iar ea are ceva experienta si vrea in masina. Imi puteti spune niste metode pentru ca eu n-am idee daca am loc sau cum sa fac, multumesc, dau funda.

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lasa ca te invata ea. Daca nu ai loc in masina lasi geamurile in jos.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-mi place ideea de nici o culoare, ca-i ilegals a va expuneti sexul in public si daca va prinde politia, ca se aburesc geamurile, atunci ajungeti la TV.
O alta problema este sa nu faceti vreun penis-captivus, ca doar la spital mai reusiti sa va dezlipiti.
Prima noapte de sex trebuie facut frumos si cu rabdare, ca te vei scapa pe tine in primele secunde si nu vei intelege nimic di sexul ala.
Nu uita: ia-ti cateva prezervative la tine, ca sa te protejezei, ca poti lua boli cu transmitere sexuala.
Masura prezervativelor se ia dupa GROSIMEA (diametrul) penisului, nu dupa lum\ngimea lui, ca toate vin standard cu 20-22 cm lungime. Prezervativul trebuie sa fie perfect strans pe penis, practic sa intre fortat, ca de-i largut, cade in vaginul fetei cand faci sex, sau se rasuceste si pocneste cand faci sex.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Primul contact sexual este important în viața unui om, este o experiență memorabilă. O ții minte toată viața, și dacă ești bărbat.
De aceea locul ales, este important. Este un loc în care să te simți în siguranță, un loc plăcut. Este un moment solemn. Astfel dacă ea are numai 17 ani, după lege este încă minoră, întâmplarea poate avea consecințe nu tocmai plăcute pentru dta.
Dacă ea a mai făcut, te va ajuta ea, să îți spună ce să faci. Dar în mașină, în autoturism nu este un loc comod și plăcut, după mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sadrian46):

Nu cred ca ne-a intrebat ce parere avem despre sexul in masina.

| Rux04 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar zice că ar vrea iar eu nu recomand. Dacă vor să-i prindă poliția n-au decât și apoi să plătească o sumă frumușică ca amendă.

| Crackman a răspuns (pentru sadrian46):

Sincer nu trebuie sa fie memorabila o faci si gata

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu esti incepetor si ea este experimentata, lasa-te pe mana ei ca te invata ea cum sa lucrezi astfel incat totul sa fie ok.

| Plato a răspuns:

"Fata de 17 ani"... "are ceva experienta".
Doamne, Doamne, unde ajunge lumea?

| Goete a răspuns:

Daca e combi, rabatezi scaunele din spate si ii pui o salteawinking

| ywar a răspuns:

Te invat eu. Ma primiti si pe mine? In masina ai programat-o? Eu mai am o dezvirginare programata pe la 18, dar nu dureaza mult, ca fata e pregatita. Pe urma, vin cat pot de repede. Sa-mi dai si mie adresa, parcarea adica!

| ywar a răspuns:

O asezi capra si ii dai ca la mondiale. Fara mila! Pe ea, pe pi@da ei! Lasa-mi datele tale in privat, vin si eu. Aduc si un politist cu noi sa fie mai palpitant. 3 gauri 3 barbati! De fapt 2 barbati si jumatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca fata are experienta o sa stie ea cum trebuie lasat scaunul pe spate, asta daca vrea pe locurile din fata ale masinii. Oricum ar fi, daca te blochezi si nu reusesti sa o satisfaci, nu te ingrijora, tot ea o sa puna schimbatorul de viteze in pozitia care trebuie si o sa iasa totul bine...

| Subsemnatul123 a răspuns:

De rahat v-ati ales si voi locul. Mai degraba inchiriaza o camera la hotel.

| Rux04 a răspuns:

Bună. Nu este bine în mașină. Dacă vă prinde poliția riscati o amendă. Mai bine deci în cameră.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rux04):

Exact asta a intrebat! WTF?

| alphagod1 a răspuns:

Lasi motorul pornit sa fie cald si bine, pornesti playlist-ul tau blana dar nu dai foarte tare, va mutati in bancheta din spate ai mai mult spatiu acolo si iti faci treaba.