| ForYouu a întrebat:

In curand va fi ziua iubitului meu. Suntem nascuti in aceeasi zi. Au trecut 8 luni de cand suntem impreuna. Eu am 16, el 19. Nu am facut sex, doar ne-am giugiulit putin si chesti din astea. El ma iubeste foarte mult si eu il iubesc la fel de mult pe el.Nu stiu ce cadou as putea sa ii fac. Vreau ceva special, sentimental, sa tina minte toata viata, nu un parfum, un portofel, o camase sau alte porcarii din astea.M-am gandit sa iau o cutie in forma de inimioara, sa scriu pe ea mare De ce te iubesc? sau De ce il iubesc? si sa pun 100 de biletele in cutie cu raspunsuri sau sa ii personalizez un ttricou dar nu prea stiu ce sa scriu pe el, vreo idee? Vreau mai multe idei de genu, va rog frumos.

5 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Mai bine ii faci un lant sau o bratara personalizata. Cu o dedicatie speciala pentru el.

| cristimihailov a răspuns:

Streaptease, fa-l sa se urce pe pereti.

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Eu zic ca ideea cu cutia este foarte buna. Exact acest cadou l-am daruit si eu iubitului meu acum 1 an. Pe cand ideea cu tricoul nu mi se pare foarte geniala pentru ca nu o sa il poarte. Nici tu nu cred ca ai purta un tricou pe care scrie cine stie ce, chiar daca este un mesaj dragut. Sper ca te-am ajutat.

| Narcis0102 a răspuns:

Te-am iubit,te iubesc si te voi iubi mereu, asta-mi spune inima asta-mi recita gandul meu, si orice ar fi n-am sa schimb asta vreodata, ce-am ajuns sa, simt cu tine n-am simtit niciodata! Pace >big grin

Răspuns utilizator avertizat