| MishuD a întrebat:

In fiecare zi ma trezesc cu o erectie, este normal? laughing)

13 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Puliuc,daca nu ai avea erectie dimineata, cand te-ai trezi ai innota in propria urina

| MishuD explică (pentru DeathIncarnate):

Wow, mulțumesc. Ai dreptate, ca nah, eu ma pis 400L si dorm in acvariu... mama ei de erecție, imi doresc de mult sa inot in propria urina si acum stiu adevărul! Erectia e de vina laughing
Vezica plina care apasa nervii din zona sacrala si prostata n'are legatura cu erectia, ala era motivul. sa nu ne pisăm pe noi, deșteaptă mama natură laughing

| DeathIncarnate a răspuns (pentru MishuD):

Ai stat ceva sa-mi dovedesti cat de „…intelligent" esti.Mi-ai aratat tu.
Si nu, nu am rabdare sa citesc atata....pacat ca parea o poveste de viata, mai ceva ca la Pro tvsad

| DeathIncarnate a răspuns (pentru MishuD):

N-a trecut ora de culcare?(numa' sa-ntreb)

| MishuD explică (pentru DeathIncarnate):

Faina altitudinea de puștoaică revoltata, mrrr, imi place! Mai zi'mi laughing

| DeathIncarnate a răspuns (pentru MishuD):

Sa nu-mi zici ca sunt „frumoasa azi, sa nu ma preocup" ca lesin aici nu de alta.

| MishuD explică (pentru MishuD):

Hmm, ok.
M'a blocat "barbatul" care spera sa ne arate bilele lui mari.
Ce pacat, era drăguț, merita iubit si parasit cu dureri inghinale.
Dar nah, asa'i in tenis laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar fi anormal sa nu te trezesti cu o erectie

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu ești fată, da - e perfect normal.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal sa ai erectii matinale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e normal ai eu am erecții și noaptea

| Veltorb a răspuns:

E perfect normal

| PIPER23 a răspuns:

Fii mandru de barbatia ta, este ceva normal.