| DanielFlorescu a întrebat:

În general româncele preferă bărbații români sau cei de alte naționalități?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

In general româncele prefera banii nu conteaza nationalitatea, banii si traiul bun, si cum numai strainii au bani pe ăia îl aleg ele. Putini români sunt oameni de afaceri prosperi ca Țiriac, Columbeanu samd.

| VibeTrix a răspuns:

Nu conteaza, bmw sa aiba

| FaraNumePls a răspuns:

Din câte văd, multe femei prefera străinii

| DanielFlorescu explică (pentru FaraNumePls):

Bun, dar întrebarea mea este ce preferă majoritatea? majoritatea = peste 50%

| Bisbiavatar12 a răspuns (pentru DanielFlorescu):

Nu e neaparat peste 50%. Daca 56% prefera barbati romani, iar 44% prefera din alte tari, e cam 50-50. Doar peste 65% ai putea spune majoritate

Răspuns utilizator avertizat