| DanielFlorescu a întrebat:

În general româncele preferă bărbații români sau cei din alte țări?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Acelasi intrebare pui mereu,femeile aleg barbati care poseda gene masculine, indiferent de rasa,culoare, un roman frumos va fi preferat de femei din toate europa la fel si un strain frumos, fizicul conteaza, daca esti urat si nu te baga fetele in seama cauti scuze, nu ma vor ca sunt roman, sarac, uitate in oglinda

| SG1995 a răspuns:

Din alte tari, printre multe motive, principalul ar fu de ordin economic.

Răspuns utilizator avertizat
| BogdanBz a răspuns:

Nu cataloga un grup/ o natie/ o tara, etc dupa cateva exemple. Nu toate romancele cauta barbati cu bani, nu toate sunt pe interes, nu toate vor sa plece de langa familie, prieteni, pentru un trai mai bun. Crezi ca in strainatate totul e roz? Iti spun eu care locuiesc de 3 ani in Uk ca nu e deloc asa. Da, poate ai niste bani pe care in tara nu I-ai avea, dar esti departe de familie, de prieteni, de tarisoara ta.

| Vanishgold a răspuns:

Putine sunt cele care aleg un barbat de alta nationalitate. Sa te mariti cu un barbat de o alta nationalitate inseamna sa inveti o noua cultura, poate noua limba, poate trebuie sa se mute in tara lui. Mi se par curajoase femeile care fac asta. Eu nu as vrea un barbat din tari straine ca si ai nostri asa cum sunt, imi par cei mai buni pentru noi.

| BryBard a răspuns:

Tu ce crezi? Aia cu scula mai mare...Dar nu poti sa zici ca nu suntem frumosi si noi, asa ca tind sa cred ca barbatii romani sunt de preferat.