| LeeBoris a întrebat:

În timp ce aveam relații amoroase cu prietena mea, eram foarte obosit la un moment dat și am băgat degetul mare(de la mână, nu de la picior). Totul ok... Nu și-a dat seama. În schimb după o zi mi-au apărut pete pe deget și acum, după o săptămână, mi-e galben și mă mănâncă incontinuu. Oare de la ce? Oare e problemă dacă l-am băgat și pe celălalt?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai o infectie

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Oare de la ce? Infecție.
Oare e problemă dacă l-am băgat și pe celălalt?
Da, aceeași problemă.

| alina2k18 a răspuns:

Trollwinking

| ywar a răspuns:

Pai, baga-l si pe celalalt si o sa fie exact ca asta. Data viitoare cand te apuci sa scrii intrebari pe TPU da un cap tare in prima usa pe care o intalnesti in cale si in acest fel ideile tale se vor sedimenta. La nevoie te poate ajuta cineva cu o teava rectangulara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De curata ce este prietena ta pe interior

| Adrian5575 a răspuns:

Si la degetul de la picior nu ai patit nimic, dupa ce l-ai bagat?

| GouDidodino a răspuns:

Apar pete, se ingalbeneste si cade

| MPersephone a răspuns:

Mai ingrijorator e ca nu a observat ca ai facut schimb si ai bagat degetul.
E atat de subtire organul tau? La fel ca degetul mare?