| zuzugirl a întrebat:

In timp ce faceam dragoste de multe ori il simteam ca ar vrea mai mult dar se oprea niciodata nu a intrecut limita si odata l am intrebat lucru asta si mereu imi spune :pentru ca asa trebuie, nu vreau sa te fortez ne multumim cu atat ii place asa sau spune asa sa nu ma supere?

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ii place asa, nu spune doar asa ca sa nu te supere. Eventual spune-i daca e asa ca nu te-ar deranja daca ar continua.In pat comunicarea trebuie sa existe! Vorbiti! Bafta!

| kimora_8189 a răspuns:

Atunci fa tu ceva ca s ail impresionezi poate ca in felul asta o sa treaca si el de limita pe care si a construit o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubeste. te respecta. ce iti poti dori mai mult? este matur in gandire. stie consecintele. ai grija de el ca mai rar ca el.

:* take care