| Razvanktz a întrebat:

In timp ce făceam sex cu prietena, s-a rupt prezervativul era al doilea număr și după ce îl făcusem pe primul mă ștersesem dar nu așa atent. Nu era în perioada ovulației. A doua zi am fost la farmacist și i-am cerut pastila de a doua zi și m-a întrebat de care, i-am zis că nu știu; a zis că îmi dă niste pastile rigevidon că sa nu o afecteze daca ia altceva gen să nu fie alergica. Pe prospect scria să se ia la prima menstruatie dar noi nu am mai vrut răbdare și temându-ne a luat pastilele doua zile doar pe pe prospect scria că 21 de zile.Azi este a 4-a zi când îi întârzie menstruația ei normală și ne facem griji in privința asta...
A scăpat puțin lichid seminal in ea, care sunt șansele să fi rămas?

1 răspuns:
| Duduchi a răspuns:

Ai scăpat puțin lichid seminal? Daca era în perioada fertila, da sunt destule șanse să rămână insarcinata. Daca nu era, atunci nu este nici o problema. Eu o fac cu iubita mea când nu e la perioada fertila fara protecție și nu are nimic, dar nu îmi dau drumul in ea. Și în primul rând trebuia să respecți prospectul de la pastile.