| anonim_4396 a întrebat:

In timp ce ma masturbam am avut o senzatie mai ciudata... pentru cateva secunde am simtit placere, mi s-au inmuiat picioarele iar pe tot corpul am facut "pielea gainii". Ce ziceti, a fost oare un orgasm?thinking

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

A fost un... pui de orgasm, sau un preorgasm... exerseaza, ca va dura si mai mult! dar de ce nu-ti tragi un partener, ca sa fie mult mai fain?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e o descriere buna a unui orgasm.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

rolling on the floor Ce conteaza cum se numeste atata timp cat a fost placut? Naspa e ca a fost doarc ateva secunde. Ai dracu' norocosi de porci, jumate de ora...

| afrodita17 a răspuns:

Mergi la o ghicitoare.winking.doar ea te poate ajuta.winking laughing

| cristina_6456 a răspuns:

Eu zic ca da dar incerac cu un baiat o sa fie mai fainlaughing

| anonim_2791 a răspuns:

Da de ce nu incerci cu un baiat mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In timpul orgasmului e mult mai puternic cea ce simti.Nu cred decit ca a fost o apropiere cit de cit acolo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se prea poate dar incearca cu cineva, sa vezi atunci senzatiihee hee) Vezi numai sa fie cineva care sa te iubeasca si sa te merite.