| tonyc7 a întrebat:

In timpul sexului, ambii parteneri isi dau drumul la un moment dat, la momente diferite. Daca la barbati acest moment se traduce prin eliminarea spermei, la femei ce inseamna sa-si,, dea drumul"? Elimina si ele vreun lichid ca barbatii sau doar le dispare brusc placerea? happy

12 răspunsuri:
| tonyc7 explică:

Cum sa iasa urina, omule? Tu te vezi ce scrii? O fi vreo secretie care seamana cu urina, dar nu e urina, n-are cum.

| alinasipcenc a răspuns:

Eliminarea urinei...informati-va

| tonyc7 explică (pentru alinasipcenc):

Aha, am inteles, deci tu cand faci sex elimini urina. laughing)))

| Marius22222222222 a răspuns (pentru alinasipcenc):

Pe bune?

| Quassaar a răspuns (pentru alinasipcenc):

Cum ar fi, se pisa pe tine, asta dacă nu faci treabă bună. laughing

| alinasipcenc a răspuns (pentru tonyc7):

Hah e super amuzant...penibil

| alinasipcenc a răspuns (pentru Quassaar):

Vai da ce ne amuzam? dezgustator cat de prosti puteti fi

| alinasipcenc a răspuns:

Ejacularea feminina functioneaza pentru toata lumea? Este foarte probabil, deoarece, anatomic, nu exista diferente. Dar femeile care ejaculeaza formeaza o minoritate: intre 6 si 36%, dupa cum arata studiile.

| tonyc7 explică (pentru alinasipcenc):

Si cele care nu pot ejacula sa intelegem ca nu pot simti placerea sexuala in acelasi fel?winking

| larmesdelilac a răspuns:

Din păcate, in română nu cred că avem un cuvânt pentru ejacularea feminină, dar există, fiind un lichid inodor si incolor de cele mai multe ori, secretat de glandele skene. Aia-i magiahappy Și nu, nu e urină.